Як самому зробити літальний апарат. Як зробити фігуру з квітів.

Самодіяльне авіабудування розвинене в світі досить широко. Любителі будують найрізноманітніші апарати , від найпростіших конструкцій до складних апаратів вартістю в мільйони доларів. З чого почати тому, хто хоче самостійно піднятися в небо?
Вам знадобиться
  • - добре обладнана майстерня;
  • - креслення літального апарату;
  • - матеріали та агрегати;
Інструкція
1
Спочатку необхідно вибрати найбільш підходящий вам тип літального апарату. Вирішіть, чи хочете ви парити в абсолютній тиші, або вас більше приваблюють швидкість і шум мотора? У першому випадку ви можете побудувати дельтаплан або планер. У другому варіантів більше, починаючи від мотодельтаплана і закінчуючи літаками різних схем.
2
Свій перший літальний апарат створюйте за готовими кресленнями, перевіреним багатьма самодіяльними авіабудівниками. Не маючи досвіду, не варто проектувати власну конструкцію, так як дуже великий ризик допустити помилку в розрахунках, при цьому ціна такої помилки може бути дуже велика. Просто повторіть добре зарекомендувала себе конструкцію, це дасть вам необхідний досвід і вбереже від безлічі проблем.
3
В мережі ви зможете знайти як платні креслення, так і викладені у вільний доступ. Першу саморобку краще будувати за кресленнями, доступним всім бажаючим. У цьому є свій плюс: такі літаки копіюються багатьма самодельщикамі, технологія побудови добре відпрацьована і докладно описана. Є можливість отримати грамотну консультацію на форумах, присвячених самодіяльному авіабудування.
4
При будівлі суворо дотримуйтесь всіх рекомендацій авторів конструкції, не вносьте в проект ніяких конструктивних змін. Купуючи матеріали та агрегати, обов'язково беріть товарні чеки, вони стануть в нагоді при реєстрації побудованого літака. Без реєстрації у вас не буде права піднімати літак в повітря.
5
З самого початку спорудження привчіть себе до найвищої якості виконуваних робіт. Робіть все дуже ретельно і акуратно, стежте за зовнішнім виглядом елементів саморобки. Не повинно бути навіть найменших слідів недбалості, причому навіть там, де цього ніхто не побачить. Подібна ретельність відразу задасть високий рівень якості, вам залишиться тільки підтримувати його до закінчення будівлі.
6
Для будівлі літака вам буде потрібно відповідне приміщення і хороший набір інструментів. Робота «на коліні» не дасть потрібного якості, тому будівництво літака почніть зі створення добре оснащеної майстерні. Надалі це заощадить вам час, сили і засоби.
Самодіяльне літакобудування приваблює багатьох любителів авіації. Розташовуючи найпростішими матеріалами та інструментами, можна побудувати нескладний літальний апарат, здатний допомогти в здійсненні мрії про небо.
Вам знадобиться
  • - добре оснащена майстерня;
  • - креслення;
  • - матеріали та агрегати;
Інструкція
1
Виберіть тип літального апарату, який ви будете будувати. Для самостійної споруди рекомендується використовувати класичні, добре зарекомендували себе схеми. Перший літальний апарат слід створювати за готовими кресленнями, їх можна знайти в інтернеті. Повторюючи вже відпрацьовану конструкцію, ви уникнете багатьох помилок, можливих при самостійному проектуванні літака.
2
Роботу над літальним апаратом почніть зі створення добре оснащеної майстерні, це значно скоротить терміни спорудження літака і підвищить якість його виготовлення. Купуючи матеріали та агрегати, обов'язково беріть товарні чеки, це спростить процедуру реєстрації саморобки. Не шукайте деталі для елементів літака на звалищах металобрухту і в інших подібних місцях. Від надійності конструкції залежить ваше життя, тому використовуйте тільки нові якісні матеріали.
3
З самого початку привчите себе робити все дуже акуратно і добротно. Ретельно обробляйте всі елементи конструкції, навіть в тих місцях, які будуть згодом закриті, і їх ніхто не побачить. Подібне ставлення до роботи дає подвійну користь: по-перше, всі деталі будуть дуже якісними. По-друге, ретельна обробка всіх елементів дозволить істотно знизити вагу готової конструкції, що для саморобного літака дуже важливо.
4
Особливу увагу приділіть двигуну вашого літака. Багато самодіяльні авіаконструктори використовують будь-які відповідні за розмірами і потужністю силові агрегати, що негативно позначається на безпеці. До двигуна літака пред'являються підвищені вимоги надійності, тому найкращим варіантом буде придбання заводський силової установки потрібної потужності. Цей варіант досить дорогий, але на безпеки економити не варто.
5
Ретельно вмонтовуйте всі елементи управління, будь-яка недбалість тут неприпустима. Слідкуйте за тим, щоб всі тяги, троси, напрямні ролики та інші елементи були хорошої якості і надійно закріплені. Подумайте про дублювання найважливіших систем. Оглядаючи конструкцію літака, заздалегідь представляйте ситуацію, в якій той чи інший елемент може відмовити або зламатися, і вживаються заходи, що зводять ризик до мінімуму. Моделювання критичних ситуацій є важливим етапом підвищення безпеки польотів.