Як зняти апартаменти в Греції.

Часи, коли відпочинок за кордоном асоціювався лише з проживанням у готелях, безповоротно йдуть. Зараз цілком можливо влаштувати собі тривалий або короткостроковий відпочинок, зовсім не прив'язуючись до турагенствам, взявши всі організаційні моменти в свої руки.
Інструкція
1
Вітчизняні туристичні агентства вважають за краще працювати з простим варіантом - готелями. Хоча зняти апартаменти в Греції стало справою кількох хвилин. Завдяки інтернету можна підібрати оптимальний варіант саме там, де вам хочеться відпочити, і за ту суму, яку можете собі дозволити.
2
Можна вибрати житло у самого моря, там побудовано безліч нових красивих пансіонів. Зазвичай вони розраховані на 8-9 сімей, є одно- і двокімнатні номери. Санвузол знаходиться в номері, проводиться щоденне прибирання, щотижнева генеральне прибирання зі зміною постільної білизни. В одномісному номері зазвичай кухні немає, готувати доведеться на кухні на поверсі або харчуватися в численних грецьких кафе і ресторанах. Купити всілякі продукти - теж не проблема, обов'язково поруч є який-небудь великий супермаркет і багато маленьких магазинів.
3
Досить зайти на сайт агентства нерухомості та перегляд пропозицій. Якщо виникнуть питання, можна звернутися до онлайн-консультантам. При відповідних знаннях англійської або грецької мови, виходьте відразу на сайти агентств або пансіонів в Греції. Так ви зможете заощадити цілком пристойні гроші.
4
Апартаменти можна зняти легально або без оформлення документів. Безумовно, з'їм без оформлення договору обійдеться дешевше на 20-40%, це дуже привабливо, але небезпечно. Оформляйте всі документи як належить. Єдине, в чому можна трохи поступитися, так це записати в договір меншу суму, ніж ви заплатите. Можливо, ви отримаєте знижку, так як господар заплатить менше податків. Хоча слід зазначити, що за два останні роки ціни на нерухомість в Греції впали. По-перше, причина криється в серйозному економічній кризі в Греції, по-друге, з 2010 року введено реєстр нерухомості, і власники оподатковані, а по-третє, з Греції виїжджають іммігранти, і житло звільняється.
5
Але є і підводні камені при зніманні житла в Греції, це комунальні платежі. Обов'язково поцікавтеся у господарів про ліміт на електроенергію і воду. Справа в тому, що комунальні послуги там дуже дорогі. Якщо ви перевищите ліміт, вам доведеться заплатити на 50-100% більше.