Як в Word зробити перенесення за словами.

Неправильний перенос слів в документах виникає через те, що склади були розділені вручну. В таких випадках при найменшій правці тексту внесені зміни можуть «з'їхати». Тому в документі рекомендується встановлювати автоматичний перенос слів.
Вам знадобиться
  • - встановлений Word від Microsoft Office.
Інструкція
1
Як правило, за замовчуванням в програмі Word перенос и в словах не ставляться. Це пов'язано з тим, що в багатьох документах - ділових листах, юридичних і офіційних паперах - слова не «strong> перенос ятся. Вони розміщуються в документі відповідно до вибраного стилю форматування - по центру, по лівому краю, по правому краю і по ширині. Для цього в програмі є спеціальні опції. Проте у ряді галузей, таких як наука, медицина, техніка, нерідко зустрічаються дуже довгі терміни і поняття. При наборі тексту вони зміщуються на наступний рядок, але іноді при певних обставинах перенос слова просто необхідний. Але пам'ятайте: підходити до правки тексту і проставлення дефісів в словах потрібно вміючи. Інакше при перших же змінах текст перетвориться у щось незрозуміле.
2
Зверніть увагу: перед організацією перенос ов нічого виділяти не треба. Якщо ви задасте певні параметри, то вони будуть застосовуватися до всього документа, а не до виділеного фрагменту. Для виконання перенос ов, на панелі інструментів знайдіть пункт «Сервіс» та в випадаючому вікні знайдіть розділ «Мова». Натисніть на цю кнопку і виберіть опцію «Розстановка перенос ов».
3
Поставте відмітку напроти потрібного вам пункту у вікні. Тут представлено кілька варіантів настройки. Виберіть один із способів - «Автоматична розстановка перенос ов» або «Перенесення в словах з прописних літер». При цьому ви можете задати ширину зони перенос а слів і максимальне число послідовних перенос ів.
4
У програмі є і варіант примусової розстановки. Для розбивки фрази на склади клікніть по потрібному слову і виберіть пункт «Примусово». У вікні, в рядку вкажіть місця, де необхідно розставити перенос и, поставте дефіс і натисніть Shift + Enter. І так робіть стільки раз, скільки потрібно складів. Але не зловживайте ручної розбивкою. Інакше при внесенні змін текст у вас просто може «виїхати».
5
Якщо на «автоматі» текст не перенос деться, виділіть потрібний для правки фрагмент, виберіть меню «Сервис» і розділ «Мова». Потім перейдіть до опції «Вибрати мову». У вікні «Позначити виділений текст як» вкажіть російську. Також тут потрібно поставити галочку навпроти рядка «Визначати мову автоматично».
6
Якщо перенести текст все одно не вдається, виберіть команду «Формат» та розділ «Абзац». Після чого у вкладці «Положення на сторінці» забороніть авто перенос слів.
7
Щоб розділити слова, написані через дефіс, застосуєте м'який перенос , для нього вам знадобляться клавіші Ctrl і знак «-».