Як у пошті змінити прізвище. Як поментяь ім'я та прізвище в маил.

Після зміни прізвища доводиться міняти не тільки документи, але електронну адресу, особливо якщо він використовується для ділового листування. Необов'язково створювати новий акаунт в поштовій службі, можна поміняти прізвище в настройках пошти.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - e-mail.
Інструкція
1
Mail.ruІзменіть прізвище в пошті mail.ru можна так. Зайдіть на свою електронну скриньку. У рядку меню, де вказані вкладки «Написати», «Перевірити», «Адреса» є вкладка «Ще». Натисніть на неї і клацніть мишкою по рядку "Налаштування". В колонці зліва дан список тих розділів, над якими можна здійснити зміни. Виберіть в цьому списку рядок «Анкетні дані». Наберіть на клавіатурі іншу прізвище і клікніть «Зберегти».
2
Rambler-почтаЧтоби змінити прізвище на сайті rambler, увійдіть на свою поштову скриньку. У правому верхньому куті наведіть курсор на свій логін, який ви вводите при вході в електронний ящик. У списку вкладок виберіть рядок «Мій обліковий запис». Натисніть на напис «Змінити дані". У рядку «Прізвище» введіть нову прізвище і натисніть «Зберегти».
3
Yandex-почтаІзменіть прізвище в пошті yandex можна так само, як і в попередньому кроці. Увійдіть на свою поштову скриньку, набравши логін і пароль. Наведіть стрілку миші на свій логін у правому верхньому кутку і клікніть на вкладку «Паспорт». Змініть прізвище і виберіть "Зберегти".
4
Gmail - пошта GoogleПоменять прізвище в поштовому ящику google, як і на інших сайтах, не складає труднощів. Вгорі справа натисніть своє ім'я та виберіть вкладку «Профиль». Навпроти вашого імені та прізвища клацніть по напису «Змінити профіль». Наведіть курсор на прізвище і клікніть на неї правою кнопкою миші. У вікні, впишіть змінену прізвище в призначене для неї поле і натисніть «Зберегти».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=C8Xz3--2DD4
Зверніть увагу
Щоб не ввести в сумнів людей, з якими ви спілкуєтеся, краще залиште вашу колишнє прізвище в дужках. Тоді буде простіше визначити вашу електронну адресу.
Корисна порада
В електронній пошті відповідним чином можна не тільки змінити прізвище, а й будь-яку іншу інформацію про себе: фотографію, дату народження, місто і пр.