Як вкласти невелику суму.

Якщо з'явилися вільні гроші, не поспішайте витратити їх на одномоментні задоволення. Навіть невелику суму можна вигідно вкласти. Однак початківцям інвесторам варто пам'ятати просте правило: оперуйте лише тими фінансовими інструментами, в яких розбираєтеся. Тоді зможете забезпечити собі нехай невеликий, але стабільний дохід.
Вам знадобиться
  • - Паспорт;
  • - вільні гроші.
Інструкція
1
Найпростіший і надійний варіант - банківський вклад. Вибирайте банк з хорошою відсотковою ставкою. Ви можете знайти найбільш цікаві умови - наприклад, вклад з щомісячною капіталізацією відсотків або підвищену ставку для рахунків, відкритих на три роки і більше.
2
Основний заробіток на вкладах дають складні відсотки. Якщо зможете щомісяця поповнювати рахунок, сума буде постійно збільшуватися. Не метушитися, підшукуючи все більш вигідні умови вкладу: постійно переміщаючи гроші, ви не заробите, а навпаки, програєте.
3
Подумайте про підвищення пенсійних накопичень. Якщо є 12 000 рублів, внесіть їх на пенсійний рахунок. Згідно з програмою державного співфінансування, сума буде подвоєна. Якщо будете перераховувати ці гроші щорічно впродовж 10 років, до кінця терміну отримаєте істотну надбавку до пенсії. Розглядайте цей варіант як покупку цінних паперів з категорії «блакитних фішок»: дохід за програмою софінонсірованія невеликий, зате стабільний. Однак брати участь в програмі можуть лише люди, що народилися після 1955 року.
4
Солідним вкладенням можуть стати дорогоцінні метали. Не поспішайте в ювелірний магазин: цікавлять цінності можна придбати в банку. Якщо не вистачає грошей на покупку злитка, здобувайте золоті та срібні колекційні монети. З часом їх цінність зросте. Куплені монети можна зберігати вдома або в орендованій банківському сейфі.
5
Якщо хочете спробувати сили в інвестуванні, подумайте про покупку частки в акціях великих компаній. Однак купуючи частку, майте на увазі, що це вкладення відноситься до довгострокових. Інвестування - це, скоріше, спосіб вигідного зберігання грошей, ніж засіб швидкого збагачення.
6
Більшого успіху зможете домогтися грою на реальних фінансових майданчиках - наприклад, біржі FORTS. Швидкий спосіб заробітку - скальпинг, при якому гравець вловлює різницю між ціною покупки і продажу. Це копітка робота, що вимагає постійної уваги, проте за певних навичках і посидючості вкладена сума може принести швидкий дохід. Втім, невдах чекає не менш швидка втрата грошей.