Як малювати символами. Як намалювати колонку символами.

Малювання символами ASCII - неординарне і незвичне, але популярна розвага і хобі багатьох людей, які володіють комп'ютером. На перший погляд може здатися, що створювати малюнки із звичайних наборів символів Windows дуже складно, але якщо знати правила побудови базових ліній і фігур з різних символів, можна навчитися малювати таким незвичайним способом досить швидко.
Інструкція
1
Можна сказати, що всі фігури, намальовані в ASCII, складаються з грубого контура, згладженого контуру і заливки, що створює обсяг малюнка. Почніть з малювання звичайного грубого контура, використовуючи символи \/| - _ () ~.
2
Виберіть нескладний малюнок, на якому ви будете тренуватися, і спробуйте повторити його контур в будь-якому текстовому редакторі, використовуючи ці значки, клавіші «Пропуск» і Enter.
3
Для того, щоб контур виглядав цілісним і акуратним, використовуйте додаткові символи для згладжування контура, наприклад, такі: <>,. ~ ^ "V X T Y I l L:` '! J J 7.
4
Чим дрібніше символи, додані в проміжки між знаками грубого контура, тим краще буде згладжування. Вищеописані знаки зручно використовувати для згладжування вертикальних контурних ліній, а для горизонтальних зручно вживати наступні: ~ "-., _.
5
Жоден малюнок не може складатися лише з прямих і похилих ліній - в кожному малюнку є плавні та округлі криві лінії, які теж можна намалювати символами ASCII, використовуючи ці знаки:/\ - _ ~ "., '`! I l Y.
6
У разі перетину ліній в вашому малюнку додавайте в місці перетину символи ZXTYK <> r L j J I. Вони зроблять ефект перетину більш акуратним.
7
Для того, щоб намалювати очі і ніс тварині в символьному малюванні, використовуйте одинарні знаки і числа (наприклад, 6 ~ 6). Також увага до дрібних деталей і символьним формам важливо, якщо ви хочете створити символьну мініатюру.
8
Найскладнішим етапом у малюванні для багатьох є суцільна заливка символьного зображення, де ви можете використовувати різні літери, знаки і числа для різної фактури заливки. Найбільш щільну заливку забезпечують символи WMH 8, якими заповнюють заготовлений силует.
9
Для згладжування заливки з різкими контурами використовуйте знаки db PF 9 VTYAU _,. - * ^ ~ "` 'Naol L j J k [] (): \/|!. Якщо вам потрібно згладити опуклу і округлу форму, користуйтеся символами _ ,. aomdAHAbmon., _. Якщо ж потрібно навпаки згладити увігнуту криву лінію, користуйтеся символами "~ ^ * YUHUP * ^ ~".
У сучасному світі спілкування між людьми все частіше проходить виключно у віртуальній реальності. Відповідно, при спілкуванні по електронній переписці, в соціальних мережах, а також в чатах виникає необхідність висловити емоції не тільки словами. Саме для цього існують спеціальні малюнки.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
В основному в чатах почуття і емоції виражаються за допомогою найрізноманітніших смайликів. Тому для початку подумайте над тим, який саме малюнок вам хотілося б зобразити для конкретного адресата. Наприклад, це може бути певний символ, зображення серця для коханої і тому подібні знаки.
2
Намітьте контур майбутнього малюнка і підберіть ті смайлики, що найбільше підійдуть до змісту зображення, яке ви малюєте. Спочатку заповніть цими смайликами контур зображення, після чого при бажанні ними ж можна наповнити сам малюнок.
3
Спробуйте поекспериментувати і доповнити стандартний малюнок деякими деталями, які можна зробити з іншого типу смайликів. Це урізноманітнює звичайну картинку.
4
смайликів можна «малювати» різні точкові зображення, орнаменти, малювати предмети. Знайдіть відповідне зображення і використовуйте як кожної точки певний смайлик. При цьому найбільш цікавий малюнок вийде, якщо ви будете використовувати не один тип смайлів, а кілька різних малюнків. Особливо вдало виглядатимуть малюнки, створені за допомогою смайликів різного кольору.
5
Якщо немає часу і бажання створювати власний шедевр, можете просто взяти з інтернету зображення, яке вам сподобалося, і вставити його в чат. Для цього просто перекопіруйте код вподобаного малюнка і вставте його у вікно, де пишуться текстові повідомлення для чату.
6
Врахуйте, що при передачі зображень, намальованих за допомогою смайликів, у вашого співрозмовника повинен бути встановлений точно такий же шрифт, як у вас. Інакше деякі деталі малюнка можуть в процесі передачі викривитися. А в разі відправки дуже великого малюнка просто попередьте про це його одержувача. Адже для перегляду необхідно збільшити вікно, в якому ведеться чат.