Як відновити usb модем.

В даний час мобільний зв'язок доступна навіть в глухих селах. Її стрімкий розвиток дозволило розробити апарат бездротового інтернету - USB- модем , який працює за допомогою сім-карт стільникових операторів мобільного зв'язку. При збої не поспішайте його викидати: все можна досить просто відновити.
Інструкція
1
Увімкніть персональний комп'ютер. Натисніть «Пуск» і з представленого меню виберіть «Мій комп'ютер». Клацнувши правою кнопкою миші на цю рядок, відкриється список команд. Виберіть саму останню, під назвою «Властивості». Відкрийте вкладку «Диспетчер пристроїв». З'явиться вікно підключеного на даний момент обладнання. В ньому виберіть назву вашого модем а («Білайн», «Мегафон» та ін.). Відкрийте його властивості.
2
У кожного провайдера є служба технічної підтримки. Якщо ви наприклад користуєтеся послугами компанії «Мегафон» то номер, за яким потрібно телефонувати буде виглядати так: 0500. Звернувшись в дану службу, з'ясуйте які налаштування повинні бути у вашій моделі USB- модем а. У його «Свойствах» введіть отримані настройки і збережіть їх. З новими параметрами створіть мережеве підключення, використовуючи ваш модем .
3
Якщо це не допомогло усунути неполадки в роботі USB- модем а, використовуйте інший варіант відновлення. Визначивши модель вашого модем а скачайте в інтернеті потрібну програму для прошивки. Увага: процес установки прошивки модем а повинен виконуватися на комп'ютері, на якому встановлена операційна система Windows.
4
Після того як ви завантажили файли з прошивкою, перевірте їх антивірусною програмою. Далі вам необхідно витягти сім-карту з USB- модем а і закрити на комп'ютері його ПЗ. Підключіть модем до комп'ютера і запустіть скачала програму для прошивки. Зачекайте поки закінчиться процедура по заміні та відновленню файлів. Якщо відкриється вікно із запитом шляху до драйверів пристрою, вкажіть папку, в яку ви встановили ПО вашого модем а.
5
Якщо після перепрошивки ваш модем відмовляється працювати, перевірте чи відповідає версія встановленого ПО вашої моделі USB-пристрої. Ні в якому разі не виконуйте процес установки прошивки з ноутбука, якщо ви не робили це раніше. Дана процедура може призвести до збою системи як ноутбука, так і модем а. Зверніться в сервісний центр.