Як можна обробити кухню. Як прибрати фарбу зі стелі.

Кухня - важливе місце в будинку. Воно не завжди використовується тільки для приготування їжі: тут за столом збирається на обід вся сім'я. Щоб приміщення стало затишніше, зробіть ремонт, підібравши сучасні якісні матеріали.
Інструкція
1
Оберіть спосіб ремонтаВ залежності від бажання змінити кухонний простір, проведіть косметичний або капітальний ремонт. Перший обмежується закладенням тріщин, вирівнюванням поверхонь і заміною старих покриттів стін і підлоги. Якщо необхідно, то проводиться установка нових дверних та віконних блоків. Капітальний ремонт передбачає зміну вигляду кухні, поява нових архітектурних елементів і модифікацію старої системи підводки енергоресурсів. Якщо вас влаштовує планування квартири, підберіть сучасні матеріали і проведіть косметичний ремонт.
2
Обробити стениЧтоби містити кухню в чистоті, необхідно регулярно проводити вологе обробку поверхонь. Виберіть оздоблювальні матеріали, які легко чистяться і стійкі до підвищеної вологості. Використовуйте миються вінілові або скловолокнисті шпалери, керамічну плитку або акрилову фарбу будь-якого тону. Кожне з цих покриттів практично, оскільки мити його можна багато разів. Але нанесення акрилової фарби на стіни передбачає їх бездоганне стан: відсутність тріщин, швів і нерівностей. Поверхня скловолокнистих шпалер виконується з різним тисненням, а тому погано піддається відтирання. До того ж, цей матеріал необхідно додатково фарбувати. Використовуйте на кухні комбіновану обробку стін. Облицюйте плиткою поверхню над раковиною, вручений панеллю і частиною навісних шаф, а інші стіни обклейте вініловими шпалерами, що миються.
3
Підберіть підлогове покритіеПоли на кухні доводиться мити часто, тому тут необхідний вологостійкий матеріал. Зверніть увагу на лінолеум, кахель, кам'яні плити та дерев'яні дошки - таке покриття допускає ретельну обробку із застосуванням побутової хімії. Якщо ви обмежені в засобах, настелите лінолеум - практичний матеріал різноманітних колірних поєднань. Облицьований кахельною плиткою підлога виглядає ошатно, але від падіння важких предметів на ньому з'являються тріщини. Кам'яні плити підходять найкраще: на них не утворюються ні вм'ятини, ні відколи й вони не бояться вологи. Розгляньте варіант комбінованого покриття: кам'яні плити в робочій зоні, а дерев'яні дошки - в обідньої.
4
Відремонтуйте стеля У приміщенні кухні підвищена температура і вологість через приготування їжі, а тому стеля схильний швидкого забруднення. Щоб його оздоблення витримувала періодичну чистку, підберіть миється матеріал. Це може бути традиційна емульсійна фарба, пластикові панелі, плитки з полістиролу та натяжна стеля. Наклеєні декоративні плитки і водоемульсійна фарба - економічний, але застарілий варіант обробки. Щоб звід кухні відповідав сучасному стилю, зупиніть свій вибір на натяжній стелі. Він не краде висоту, гігієнічний, легко миється і дуже гарний.
Зверніть увагу
Використовуючи для фарбування стін акрилову фарбу, підберіть необхідний колір серед матових відтінків - вони приховує дефекти.
Корисна порада
Вибираючи лінолеум, зверніть увагу на його товщину - шар не повинен бути менше 0,25 мм.