Як модно фарбувати нігті. Як модна фарбувати нігті в 2012 р

Як модно фарбувати нігті ? Простіше сказати, як не модно, оскільки дизайнери надають величезне поле для фантазії. Безліч різноманітних трендів, які панують у світі моди, відповідають сподіванням самих різних жінок різного віку. Вибирайте те, що вам більше до душі.
Вам знадобиться
  • - лак для нігтів;
  • - набір для французького манікюру.
Інструкція
1
Ключовий тренд на сьогоднішній день - короткі нігті , лише злегка виступають над подушечками пальців. Навіть якщо ви не ганяєтеся за останніми тенденціями, знайте, довгі нігті нині - не комільфо. І звичайно ж табу і ознакою поганого смаку є нарощені нігті .
2
Колірна палітра актуального манікюру досить обширна. Самий модний манікюр - той що виконаний в зелених тонах: від пастелі до брудно-зеленого. Не бійтеся використовувати всілякі кольорові лаки: від ніжних пастельних до темних, матових.
3
Несподівана новинка - «металеві» нігті , як, наприклад, на показах Missoni (весна/літо 2012). Кольори - срібний, золотистий, сталевий. Контртренд - лаки з матовою текстурою. Ви можете знайти навіть прозорі лаки з матуючим ефектом.
4
В моду увійшов стиль ар-деко. Стиль ар-деко сформувався в період між 1908-1912 роками, а розквіту досяг в «ревуть двадцятих». Манікюр, який користувався популярністю в 20-х роках минулого століття, називається «місячним». Це різновид французького манікюру, тільки «навпаки»: світлим або контрастним кольором закрашивается НЕ кінчик, а лунка в підстави нігтя. Її можна зробити вигнутою в одну сторону (у вигляді півмісяця) або в іншу. Не забороняється навіть поєднання різних фактур: блискучою і матовою, металевою і сатиновою. Можна одночасно виділяти і лунки, і кінчики нігтів.
5
Як і раніше в моді нейл-арт: геометрія, абстракція і колірні блоки в дусі Піта Мондріана.
6
Зрозуміло, не виходить з моди класика, а значить, і благородний червоний манікюр. Рівняння - на голлівудських кінодів 40-х років.
7
Тренд, який порадує молодих і креативних - термолаком. Нігті, нафарбовані таким лаком, будуть змінювати колір залежно від навколишньої температури.
8
Ну, а особливим шиком вважається багатобарвний манікюр (коли кожен ніготь фарбується іншим кольором), виконаний в одній гамі або з ефектом деграде - від темного тону до світлого. Такий манікюр буде органічно виглядати на дуже коротких нігтях ексцентричної юної особи, але навряд чи його можна порекомендувати серйозної бізнес-леді.