Як краще вчити уроки.

Виконання домашніх завдань для деяких дітей та їх батьків стає справжнім кошмаром. Але варто лише трохи попрацювати над обстановкою, стилем виховання, і ваша дитина стане набагато уважніше і сумлінніше.
Інструкція
1
Забезпечте повну тишу. Це один з найважливіших моментів, за які повинні відповідати батьки. Привчіть дитину до того, що він не повинен робити уроки під телевізор, музику або галасливі розмови. Влаштовуйте затишшя у всій квартирі, це допоможе малюкові зосередитися на завданнях.
2
Виділіть школяреві особисте місце для виконання уроків. Якщо це буде не ціла кімната, то хоча б кут, в якому буде все необхідне: письмовий стіл і стілець, які будуть підходити по росту, настільна лампа, джерело природного світла.
3
Не дозволяйте дитині відволікатися на комп'ютер, мобільний телефон або іграшки в процесі виконання домашнього завдання. Привчіть його з молодших класів, що всі ці заняття повинні бути відкладені.
4
Розділіть уроки на кілька етапів, виконувати які він буде з перервою на відпочинок. Дитина ні в якому разі не повинен сидіти за уроками годинами. По-перше, це шкідливо для організму, по-друге, увага швидко розсіється, і результати будуть плачевними. Кожні тридцять-сорок хвилин влаштовуйте перерву, робіть розминку, давайте малюкові з'їсти яблуко або шоколад.
5
Чи не контролюйте виконання завдань кожну хвилину. Помилка батьків, що сидять поруч зі школярем під час того, як він робить уроки , полягає в тому, що вони відбирають можливість проявити самостійність, дорослішати, відповідаючи за свої дії.
6
Не дозволяйте постійне використання готових відповідей, це призведе до банального списування. У підсумку ви отримаєте цілковите незнання і нерозуміння матеріалу.
Зверніть увагу
Якщо ваша дитина просить допомоги з уроками, не піддавайтеся спокусі все вирішити за нього. Проявіть терпіння і поясніть школяреві, як потрібно вирішити ту чи іншу задачу.
Корисна порада
Не змушуйте дитину сідати за уроки відразу ж після приходу зі школи. Пара годин на обід і відпочинок повинні обов'язково бути у кожного школяра.