Як краще представити себе на конкурсі.

Від вашого вміння правильно подати себе в чималому ступені залежить перемога в конкурсі . Якщо ви представите себе глядачам і членам журі як яскраву, що запам'ятовується особистість, це значно збільшити ваші шанси на перемогу.
Інструкція
1
Вивчіть правила конкурсу ретельними чином. Ваше подання має повною мірою відповідати загальній концепції заходу.
2
Подумайте, за рахунок чого ви можете здобути перемогу, які сильні якості допоможуть вам у цьому. Для наочності складіть список ваших переваг в порівнянні з суперниками. Одночасно вам необхідно визначити, чого вам не вистачає, і розвивати необхідні якості.
3
Підготуйтеся морально. Важливе значення для перемоги відіграє впевненість і сила духу. Ви можете мати всі таланти і здібності для перемоги на конкурсі . Але якщо вам не вистачить впевненості і внутрішнього стану переможця, перше місце може зайняти інша людина.
4
Тримайте контакт з журі та глядачами. Особисті симпатії членів комісії, навіть неусвідомлені, можуть зіграти вам на руку. Намагайтеся по черзі дивитися в очі тим, ко вас будете оцінювати. У той же час періодично запалюйте глядачів своє харизмою.
5
побори свої страхи. Боязнь сцени, виступи перед відеокамерою, великої аудиторії можуть негативно позначитися на результаті вашого виступу. Ці фактори необхідно прибрати. Використовуйте такі техніки, як аутотренінг, глибоке дихання. З досвідом такі страхи пройдуть.
6
Побудуйте ваш виступ і мови таким чином, щоб у вигідному світлі показати всі свої переваги. У той же час постарайтеся приховати маленькі недоліки і недоліки.
7
Подумайте, що може стати вашою родзинкою, що запам'ятовується рисою. Це може бути як особиста чарівність, так і цікавий факт з вашої біографії.
8
Приділіть увагу своєму зовнішньому вигляду. Ви повинні виглядати гармонійно. Попрацюйте над своїм іміджем, витримавши його в загальній концепції конкурсу.
9
Дізнайтеся більше про переможців минулих аналогічних конкурсів. Ви можете чогось навчитися у цих людей. Пам'ятайте, що при цьому варто зберегти свою індивідуальність. Якщо у вас є відеозапис їхнього виступу, переглянете її.
Подання школи на конкурсі - справа відповідальна. Потрібно показати себе у всій красі. Однак успіх або невдача виступу не залежить тут тільки від однієї людини. Доведеться організувати всіх дітей, які повинні брати участь у заході. А діти - субстанція рухлива і часто не підкоряється єдиній організуючою волі.
Інструкція
1
Розробіть єдиний сценарій вашого першого виступу. Напевно це буде якась сценка, костюмована чи ні, в якій діти повинні будуть продемонструвати свої найкращі досягнення, свої навички, свої успіхи. Для початку потрібно відпрацювати цей єдиний сюжет, щоб він відклався в головах у дітей, як двічі по два чотири. Для багатьох з них це буде перший виступ на публіці, і вони, незвичні до сцени, будуть губитися. Вигадана вами послідовність дій повинна бути доведена до автоматизму.
2
Ретельно проробіть костюми. Навряд чи непрічёсанние діти, різношерсті костюми, повсякденний одяг додадуть блиску вашого першого виходу. Буде відчуття, що ви не належите до справи серйозно. Костюми повинні бути в міру дорогими (хоча в дорогих навряд чи хто прийде). Костюми мають бути по темі і їх не повинно бути занадто "багато". Не потрібно робити дітям на сукнях довгі шлейфи, надягати їм на голови великі хитромудрі шапки або капелюхи. Ніщо в костюмі не повинно заважати виступу.
3
Будьте оригінальні. Якщо діти вийдуть на сцену в однакових костюмах тварин і будуть читати одноманітні вірші, то напевно знайдуться більш цікаві виступи, які легко затьмарять ваше. Ваша школа наблизиться до останніх місцях в загальному заліку вже з самого початку, а хіба цього ви чекаєте від першого виходу на сцену? Якщо це якийсь конкурс, то задати тон потрібно вже з першого виступу. Підключіть дітей до розробки сценарію: часто вони вигадують таке, на що мозок дорослої людини вже просто нездатний.
4
Будьте змістовні у своєму виступі. Якщо ви прийшли на конкурс з командою від цілої школи, ви повинні найбільш повно змалювати те, чим ваша школа славиться, чим вона знаменита, які в неї є особливості, здатні відрізнити її від ряду інших шкіл. Ці відомості повинні бути викладені дитячими і вашими устами найбільш повно і стисло. Розтікатися мислію по древу - не вихід: скажете щось ви, може бути, і багато, але ваші глядачі занудьгують і, чого доброго, почнуть сумніватися, а чи так уже багато у цієї школи досягнень, раз діти, які виступають від неї, так багато і не по справі говорять.
5
Ваш виступ має бути не тільки цікавим, але і веселим. Діти не повинні боятися, скромничати. Можна яким-небудь способом розвеселити їх ще до виходу на сцену, щоб вони показали всю свою дитячу безпосередність, а вона ж так підкуповує сидять в залі - і журі в тому числі.