Як мити склокераміку. готування з конвекцією в плиті.

Завдяки своїй красі і технологічності склокерамічні варильні панелі і плити останнім часом користуються підвищеною популярністю. Вони дуже зручні в експлуатації, але потребують відповідного догляду.
Вам знадобиться
  • - серветка;
  • - паперовий рушник;
  • - спеціальний скребок;
  • - засіб для чищення склокераміки;
  • - рідина для миття скла або засіб для додання блиску.
Інструкція
1
Якщо забруднення, що з'явилося на плиті, нежирне, очистіть його змоченою у воді серветкою. Поверхня навколо конфорок протріть паперовим рушником. А щоб відмити бруд з самих конфорок, обов'язково дочекайтеся, поки вони повністю охолонуть.
2
Залишки їжі, вапняний і жировий наліт акуратно видаліть за допомогою спеціального скребка. Бажано, щоб склокерамічна поверхню в цей час була майже остигнула, але не холодною. Після цього нанесіть невелику кількість засобу для чищення на тканинну серветку або паперовий рушник. Протріть повністю остигнула поверхню. Залежно від забруднення залиште засіб для чищення на 10-30 хвилин.
3
Після закінчення часу ретельно змийте його мокрою ганчіркою або серветкою. Не шкодуйте сил і води, так як залишився засіб при нагріванні може пошкодити варильну панель. На завершення насухо витріть поверхню паперовим рушником, при цьому злегка поліруючи її. Щоб надати стеклокерамической плиті дзеркальний блиск, скористайтеся рідиною для миття стекол або засобами для додання блиску.
Зверніть увагу
Якщо ви не зможете знайти спеціальний скребок, його можна замінити звичайним бритвеним верстатом. Щоб створити на поверхні варильної панелі захисний шар, після миття нанесіть на неї невелика кількість рослинного масла. Не можна використовувати для миття склокераміки абразивні чистячі засоби, а також металеві губки і щітки.
Корисна порада
Слідкуйте за тим, щоб конфорки стеклокерамической плити завжди залишалися сухими. Не використовуйте для миття склокераміки засоби для миття посуду, так як після них залишаються голубуваті плями, які дуже важко видалити. Щоб зберегти зовнішній вигляд і захистити склокераміку, не мийте її губками для посуду і тканиною з ворсом. Вони залишають розлучення, які при нагріванні можуть викликати знебарвлення плити. Цукор, розсипану сіль і крупу, рекомендується видаляти з поверхні плити відразу ж, це допоможе уникнути пошкоджень і подряпин.