Як краще відзначити ювілей.

Ювілеєм прийнято вважати круглу дату, зазвичай його намагаються відзначити яскраво і голосно, щоб наступні п'ять-десять років згадувати про свято із завмиранням серця. Є безліч способів провести цей день, вибирати з них потрібно самому винуватцеві торжества.
Інструкція
1
Влаштуйте свято в гарному ресторані. Цей варіант найбільш звичний, він підійде тим, хто хоче провести свій день красиво. Кількість запрошених може варіюватися від декількох чоловік до десятків, все залежить від ваших бажань і можливостей. Ви можете замовити стіл або зняти цілий зал. Звичайно, вечеря серед близьких людей - уже добре, але не полінуйтеся урізноманітнити його веселощами.
2
Сплатіть послуги ведучого. Ця людина здатна створити будь-яку атмосферу, залучити гостей в конкурси та розвеселити всіх присутніх. Обов'язково обговоріть програму, конкурси, розкажіть, що б ви хотіли бачити на своєму святі. Якщо у вашому оточенні є людина, здатна керувати ходом свята і невпинно всіх розважати, можете залучити до цієї роботи його, не витрачаючи зайвих коштів на оплату стороннього.
3
Зніміть будинок за містом. Прокрутіть в своє свято в іншу атмосферу, орендуйте симпатичний будиночок в лісі. Важливо, щоб там був місткий двір, де ви зможете розважатися зі своїми гостями, смажити шашлики і танцювати до упаду. Створіть потрібну атмосферу. Наприклад, попросіть всіх запрошених приїхати в одязі одного кольору або надіти капелюшки.
4
Відправляйтеся в боулінг або більярд. Якщо ви прихильник активного відпочинку, відзначте ювілей в одному з подібних закладів. Замовте доріжки або столи, щоб всі гості могли взяти участь у чемпіонаті імені вас. Продумайте кубки для переможців та втішні призи всім бере участь. Продовжити свято можна в найближчому барі. Позитивні емоції після такого ювілею вам забезпечені.
5
Відзначте свій ювілей на природі. Немає нічого приємніше, ніж відправитися з друзями на свіже повітря. Замовте автобус, виберіть місце і підготуйте частування. Для останніх підійде варіант пікніка - фрукти, овочі, різні види м'ясної нарізки і так далі. Ви можете влаштувати і приготування шашлику, тільки врахуйте, що для цього доведеться брати з собою набагато більше обладнання. Влітку вирушайте в ліс або на галявину, де можна грати в бадмінтон, волейбол або фрізбі. Зимовий варіант - катання на гірках, лижах і по-дитячому забавне валяння на снігу.
Корисна порада
Опирайтесь лише на ваші бажання, в свій ювілей ви вільні творити, що завгодно. Костюмована вечірка, маскарад, заплив на байдарках - відзначити ювілей можна і нетрадиційно.