Як намалювати графіті-букви. Як для дошкільника оформити касу для букв.

Графіті потрібно вчитися поступово, починаючи освоєння з спостереження та прагнучи виробити індивідуальний стиль. Букви - найпростіше, що можна зобразити, використовуючи цей модний стиль.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, олівець, ластик, балончики з фарбою, маркери.
Інструкція
1
Визначтеся зі шрифтом, який ви будете використовувати для букв. Шрифти нескінченно різноманітні. Є класичні варіанти. Для них характерні такі ознаки, як деяка округлість букв або ж, навпаки, виражена їх незграбність. Крім того, існують нові стилі, в яких букви зображуються так, що незвичній спостерігачеві потрібен певний час, щоб зрозуміти, як саме буква перед ним. Букви можна писати курсивом або друкованим способом. Вашим завданням є не тільки вивчити всі наявні шрифти, але почати збирати ідеї для своїх власних способів написання. Спостерігайте існуючі роботи.
2
Виберіть варіанти написання букв, які вам найбільш симпатичні і близькі. Новачкам не варто з початку зупиняти свій вибір на занадто складних формах. Вам краще освоювати це мистецтво поступово, вникаючи в його суть, пробуючи різні стилі за методом від простого до складнішого.
3
Потренируйтесь на папері, використовуючи простий олівець. Спочатку вам слід малювати букви легкими штрихами, щоб було легко відкоригувати їх. Попутно видаляйте зайве ластиком. Сідайте малювати в хорошому настрої і не поспішайте. Це довгий і творчий процес, під час якого вже може проявитися вам майбутній індивідуальний стиль зі своїми особливостями. Пробуйте малювати і круглі літери, і незграбні, додавайте і прибирайте деякі нюанси. З'єднання букв теж може бути різним. Вони можуть накладатися один на одного або плавно перетікати одна в другу. Практикуйтеся якомога більше.
4
Визначтеся з основною колірною гамою. Це теж може стати частиною вашого стилю. Кольори, навіть контрастні, повинні вдало поєднуватися один з одним. Інакше ваше напис виглядатиме недоречною. Тепер ви можете додати колір вашого малюнку на папері.
5
Перенесіть паперовий варіант на стіну.