Малюнок кота: Як навчити дитину.

Коти з давніх часів супроводжують людину, мешкаючи поряд з ним. Ці тварини дуже легко пристосовуються до змін навколишнього середовища, володіють прекрасним зором і гострим слухом. Донині кіт вважається кращим помічником в справі боротьби з гризунами. Навіть в міських умовах у відсутності мишей кіт зберігає в собі риси справжнього хижака і неперевершеного мисливця.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Зробіть ескіз. Намалюйте два кола: один - для формування тулуба, другий - для голови, меншого розміру. У нижній частині малої кола намалюйте невеликий овал, злегка сплюснутий зверху. Цей елемент допоможе сформувати мордочку.
2
Проведіть посередині голови вертикальну лінію, яка дозволить вам розташовувати симетричні деталі правильно. Вгорі кружечка морди зобразите маленький перевернутий трикутник носа. Проведіть вгору від куточків носа, під кутом близько 30 градусів відносно вертикальної лінії, дві прямі.
3
Потім під кутом 30 градусів відносно отриманих ліній прокреслите ще два променя вгору. В місцях їх перетинів з колом голови сформуйте вуха. Розділіть відстань від носа до верхівки на три частини. У середній частці намалюйте два кружечка або овалу для формування очей.
4
Підправте лінії носа, зробивши їх м'якше. Намалюйте рот у вигляді перевернутої букви Y. Ніс і очі разом повинні утворювати V-подібну галочку. Череп між вухами закруглите. Прорисовуючи очі, що мають сферичну форму, позначте на них в однакових точках відблиски.
5
Для додання обсягу вухам задайте тіні на їх кінчиках. В останню чергу намалюйте вуса. У їх коренів поставте точки. Відтінятимете мордочку з вусами з боків і знизу, щоб візуально вона виступала вперед.
6
Спинний хребет кота зробіть гнучким і довгим. Оскільки хвіст є його продовженням, малюйте спину і хвіст однією суцільною лінією, не перериваючись. Живіт позначте прямою лінією. Ноги з'єднайте з тілом вище рівня живота.
7
Для додання тілу кота обсягу оттените ті частини, на які не падає пряме світло. Прорисуйте очі, додаючи темні штрихи у верхній їх частці. Зіниці зафарбуйте чорним. Намалюйте шерсть. Щоб зробити її більш пухнастою, об'єднуйте по кілька штрихів в групи. Прорисуйте окремі волоски короткими рисками для досягнення ефекту реалістичності зображення.