Як наймати водіїв: важливі характеристики.

Водії потрібні як в організаціях для перевезень вантажів і начальства, так і людям, які хочуть комфортно почувати себе на дорозі, не беручи участь при цьому в управлінні автомобілем. Найняти їх буде нескладно, якщо чітко визначитися зі своїми бажаннями і потребами.
Інструкція
1
Уявіть, які люди на посаду водія вас влаштували б. Адже з цією людиною ви будете проводити чимало часу, або ж він стане відповідальним за цінний вантаж, який складає вашу прибуток. Після того, як ви більш-менш зрозуміли свої бажання, подавайте оголошення в газети, на радіо і телебачення і чекайте дзвінків від кандидатів.
2
Зустрічайтеся з кожним з них особисто, не перекладаючи обов'язки на підлеглих. Ви самі повинні оцінити кандидата у водії, поспілкуватися з ним і скласти власну думку про цю людину.
3
Враховуйте водійський стаж. Причому це стосується не тільки дат у посвідченні. Обов'язково поцікавтеся, чи є у кандидата свій автомобіль і як часто він ним керує. Досвід водіння залежить не від дати видачі документів в ГИБДД, а від того, скільки часу людина провела за кермом.
4
Дізнайтеся про штрафи та інших каральних заходах, коли-небудь застосованих до водія. Якщо у нього неодноразово відбирали права, це привід відмовити в наймі на роботу. Часті штрафи за перевищення швидкості, перетин суцільних і так далі - багато чого говорять про стиль водіння.
5
Обговоріть з водієм ступінь його відповідальності, пунктуальність. Уважно стежте за реакцією і відповідями, вони можуть багато розповісти про людину.
6
Обговоріть ставлення до алкоголю, частоту його прийому. В ідеалі водієм повинен бути непитущий чоловік, або ж той, хто вживає спиртні напої тільки у свята. В іншому випадку, одного ранку ви ризикуєте отримати водія з перегаром, та ще й не до кінця протверезілий, що призведе до поганих наслідків.
Корисна порада
Якщо ви маєте дітей, яких водій буде відвозити в школу або на секції, постарайтеся знайти людину некурящого. Зверніть увагу на те, що він повинен бути добре вихований і делікатний у спілкуванні, адже ваші діти здатні запам'ятати будь-яке слово або фразу, сказану «в серцях» водієм на дорозі.