Як намалювати зимовий пейзаж гуашшю.

Якщо ви ніколи не вчилися малюванню, почати можна прямо зараз. Ви самі побачите, що це можливо, якщо знати кілька прийомів і підключити велике бажання малювати. Це заняття прекрасно розвиває уяву і моторику.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, гуаш, пензлик, палітра.
Інструкція
1
Візьміть гуаш синього та білого кольорів, розведіть її на палітрі. Вам потрібно нанести цей відтінок на аркуш паперу. Таким чином створите фон для майбутнього зимового пейзажу . Намалюйте фіолетовою фарбою, змішаною з синьою, гори, що знаходяться на горизонті. Щоб вийшов ефект засніжених вершин, використовуйте білу гуаш. Створюйте гори мазками по діагоналі. Щоб мазок вийшов фактурним, спробуйте набрати на пензлик фарбу синього, фіолетового і білого кольорів, не змішуючи гуаш. Має вийти об'ємне зображення.
2
Враховуйте, з якого боку падає світло на картині. Додайте там трохи білої гуаші на гори. Тут потрібно постаратися, щоб красиво розтушовувати кордону, на яких сходяться білий і інші кольори. На додаток до гір намалюйте їли. Для їх створення слід змішати кілька кольорів - наприклад, зелений, фіолетовий і синій. Зелений колір повинен бути дуже темним. Крім того, поміняйте кисть, якою малюєте. Найкраще ялина малювати плоским пензликом. Для зображення ялинових лап використовуйте недбалий мазок, як би злегка тикаючи пензлем у папір. Можна скласти красиву композицію з трьох і більше ялин.
3
Попрацюйте над ландшафтом місцевості, який зображуєте на пейзажі. Нехай їли стоять на горбистій поверхні. Це цілком може бути в близькості від гір. Домалюйте їли - нанесіть білі мазки, зображуючи сніг на їх лапах. Якщо хочете надати пейзажу динаміки, намагайтеся зобразити маленьку заметіль або сильний вітер. Для цього візьміть напівсуху кисть і з її допомогою злегка змастіть фарби в деяких місцях.
4
Домалюйте фон, щоб гори і ялина не висіли в повітрі. Якщо пейзаж виглядає як одне ціле, значить, вийшло створити малюнок гуашшю.