Як безкоштовно завести електронну пошту.

Електронна пошта дозволяє своєму власникові вести моментальну переписку з друзями і колегами, обмінюватися файлами, завантажувати масу корисної інформації з інтернету і здійснювати безліч інших дій. Благо, що реєстрація поштових скриньок на більшості серверів абсолютно безкоштовна.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Виберіть поштовий сервіс. Найпопулярнішими з них є Mail.ru, Rambler.ru, Яндекс і Google. Вони розрізняються між собою інтерфейсом і розміром поштової скриньки. Можливості у них практично ідентичні, але, мабуть, самим інноваційним з них є Gmail - поштовий сервіс компанії Google. Виберіть той з них, який вам більше подобається.
2
Щоб зареєструватися на будь-якому поштовому сервері, зайдіть на стартову сторінку сайту. На Яндекс, наприклад, вона знаходиться за адресою http://www.yandex.ru/. Зліва розташовано віконце з двома вільними полями, куди необхідно вводити логін і пароль для доступу до поштової скриньки. А поруч з ними напис «Завести пошту » або «Реєстрація у пошті». Натисніть на неї.
3
Ви потрапили на сторінку реєстрації пошти. Введіть у вільні поля запитувані особисті дані. Зазвичай це ім'я, прізвище, дата і рік народження, місто і підлогу. Потім придумайте свій логін і пароль, які потім краще записати в комп'ютері на якому-небудь файлі або на паперовому носії.
4
На випадок, якщо ви забудете пароль і логін, в системі передбачені підказки. Для цього при реєстрації потрібно буде вибрати секретне питання і відповідь на нього, або ввести свій номер мобільного телефону. Останній краще вказати справжній, адже іменного на нього буде відправлено повідомлення з кодом для відновлення доступу до вашої поштової скриньки.
5
Після вказівки всіх необхідних даних введіть символи з картинки і натисніть кнопку «Зареєструватися». Система перевірить всі введені відомості і, якщо все зроблено правильно, зареєструє ваш електронну поштову скриньку.
6
Для входу в нього знову зайдіть на стартову сторінку сайту і введіть придуманий логін і пароль у вільні поля, розташовані зліва сторінки під написом «Пошта». Дізнайтеся адреси електронної пошти своїх друзів і напишіть їм лист зі свого нового ящика, слідуючи підказкам системи.