Як підібрати тіні для очей.

Грамотно підібрані тіні не тільки підкреслюють колір очей, але також здатні освіжити і зробити більш привабливим все обличчя. Якщо колір тіней підібраний невдало - очей а виглядатимуть тьмяно і блякло, якщо неправильно підібрана фактура тіней - весь макіяж виглядатиме неакуратно. Щоб цього не сталося, при підборі тіней потрібно дотримуватись певних рекомендацій.
Інструкція
1
Правильно підбирати тіні згідно кольором очей. Безпрограшним кольором тіней, який підходить абсолютно будь-якому кольору очей, є сірий. Так як палітра сірого кольору відрізняється великою різноманітністю відтінків, навіть за допомогою всього однієї палетки з 4-6 відтінками сірого кольору можна зробити кілька варіантів макіяжу.
2
Найбільш відповідні тіні для карих очей - блідо-фіолетові і шоколадні. Якщо ви брюнетка або темна шатенка, вам також добре підійдуть чорні і оливкові тіні . Рудоволосим і світлим шатенкам, а також каре очей им блондинкам з теплим кольором шкіри будуть до лиця фісташкові і золотисто-горіхові тіні . А ось помаранчеві і рожеві тіні для очей використовувати не варто. Вони можуть додати карим очей ам втомлений і запалений вигляд.
3
Сіро очей им жінкам найбільше підходять сріблясто-сірі тіні з металевим блиском, а також сіро-блакитні і сіро-бежеві відтінки. Якщо у вас світле волосся, також можна використовувати бузкові, фіолетові і зелені тіні для сірих очей. Власницям темного волосся і сірих очей підійдуть темно-сині і бордові тіні . В цілому сірий колір очей є нейтральним, тому до нього підходить найбільше відтінків, проте сіро очей им жінкам все ж варто уникати жовтих, зелених і помаранчевих тіней.
4
Кращі тіні для блакитних очей - рудувато-коричневі, ненасичені рожеві, світло-лілові, лавандові і сріблясто-сірі. Голубо очей им брюнеткам можна поекспериментувати з яскраво-рожевими і синіми тінями. Блондинкам можна спробувати посилити колір очей насиченими золотисто-коричневими або бронзовими тінями. Якщо блакитні очей а мають сірий відтінок, їх можна підкреслити бірюзовими тінями. Не підходять до блакитних очей ам зелені відтінки.
5
Зелені очей а найкраще підкреслювати персиково-коричневими, сіро-бежевими, мідними з червонуватим відтінком, насиченими фіолетовими і ліловими тінями. Яскраво-зелені тіні для зелених очей використовувати не бажано. Єдиний виняток - рудоволосі жінки, їм зелені тіні можуть бути до лиця. Зелено очей им блондинкам краще використовувати пастельні відтінки коричневого і персикового, брюнеткам - сріблясті, золоті і мідні відтінки. Рожеві та блакитні тіні власницям зелених очей зазвичай не підходять.
6
Грамотний підбір тіней увазі пошук не тільки відповідного кольору, але і текстури. Найпопулярнішими і поширеними є сухі тіні (компактні і розсипчасті). Так як в сухих тінях немає вологи, вони довше зберігаються. Наносити і знімати такі тіні досить легко. На жирній шкірі сухі тіні іноді скочуються. Якщо у вас жирна шкіра, потрібно спочатку припудрити віко, а потім наносити сухі тіні . Так тіні протримаються довше і не скататися. Якщо ви носите контактні лінзи, користуватися сухими тінями не бажано. Частинки таких тіней створюватимуть дискомфорт при попаданні на рогівку.
7
Рідкі кремові тіні незручностей при носінні лінз не доставляють. Крім того, вони дуже стійкі. Однак наносити їх важче - тіні швидко висихають і можуть лягти нерівномірно. Іноді рідкі тіні скупчуються в складках повік, що виглядає неакуратно. Такий ефект виникає, якщо шкіра повік жирна або якщо тіней нанесено занадто багато. Тому кремові тіні краще використовувати, якщо шкіра на століттях суха. Для жирної шкіри можна використовувати рідкі тіні у вигляді гелю - вони досить стійкі та виглядають природно.