Як повернути в Опері панель.

Один з найпопулярніших у світі браузерів - Опера - має величезний потенціал для настройки. Часто в результаті чергової налаштування браузер змінює свою поведінку або спотворюється звичний інтерфейс. Прикладом є зникла панель з потрібними кнопками та іншими елементами, необхідними і зручними в повсякденній роботі. Всього панелей в Опері кілька, і кожна з них включається/вимикається по-різному.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку в лівому нижньому кутку вікна браузера, для того щоб повернути бічну панель . Це невелика смужка з рядом кнопок, при натисненні яких відкривається одне з додаткових вікон зі списком закладок, настройками спеціальних доповнень браузера і т. Д. Найчастіше пропадає саме ця панель , так як випадкове натискання клавіш для приховування бічній панелі іноді відбувається при швидкому наборі тексту.
2
Відкрийте діалог настройки, якщо у вас пропала панель адреси або вкладки, оскільки повернути їх назад можна тільки через вікно налаштувань. Зробити це можна трьома способами: через кнопку меню Opera, вибравши пункт «Налаштування» - «Загальні настройки», натисканням сполучення клавіш Ctrl + F12 або ж, якщо кнопка Opera пропала, кліком правої кнопки миші на будь-який з доступних панелей і вибором пункту меню « налаштувати »-« Оформлення ». У будь-якому випадку вам відкриється діалог налаштування оформлення зовнішнього вигляду браузера. Список включених панелей знаходиться в самому верху діалогу. Для відображення або приховування потрібних панелей досить поставити/зняти прапорець поруч із панелі відповідно.
3
Пам'ятайте, що всі зроблені настройки застосовуються негайно. Так, включаючи відображення будь-якої з панелей, зміни відображаються відразу ж, без натискання кнопки підтвердження збереження налаштувань. Це дозволяє швидше впоратися з настройками панелей і «наживо» спостерігати за появою/утаєнням панелей, що, в свою чергу, допомагає додати раніше невикористовувані вами панелі, якщо функції або зовнішній вигляд можуть стати в нагоді.
4
Скидайте налаштування панелі, якщо панель пропала, а візуально простір під неї у вікні браузера залишилося. Для цього кліком правою кнопкою миші на порожньому просторі викличте меню і виберіть пункт «Налаштувати» - «Скинути налаштування панелі».