Як вкласти файл в папку.

Коли файли систематизовані і розкладені по папках, їх простіше знайти на локальних дисках комп'ютера. Вкласти файл в папку можна різними способами, все залежить тільки від уподобань користувача.
Інструкція
1
Створіть нову папку, або відкрийте вже наявну. У першому випадку клікніть в будь-якому вільному місці робочого столу правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть команду «Створити» і підпункт «Папку». У другому випадку підведіть курсор до значка папки і клацніть по ньому лівою кнопкою миші.
2
Щоб додати файл в папку, підведіть курсор до його іконці, натисніть ліву кнопку миші і, утримуючи її, перетягніть іконку в область відкритої папки. Відпустіть кнопку миші. Даним способом можна додавати файли як в відкриту, так і в закриту папку.
3
Якщо вам необхідно перемістити файли з одного місця на комп'ютері в окрему папку, що знаходиться в іншій директорії, скористайтеся командою «Вирізати». Виділіть за допомогою миші потрібний файл або групу файлів, підведіть до виділення курсор і клацніть правою кнопкою миші. У випадаючому меню клацніть по пункту "Вирізати».
4
Відкрийте папку, в якій повинні знаходитися виділені вами файли і клікніть в будь-якому вільному місці правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть команду «Вставити». Також ви можете скористатися для цих цілей рядком меню. Клацніть по пункту "Правка» і виберіть команду «Вставити» в контекстному меню.
5
Щоб продублювати файли в окремій папці, виберіть команду «Копіювати». Перераховані команди можна викликати гарячими клавішами. Виділіть потрібний файл. Для дії «Вирізати» натисніть клавіші Ctrl і Х, для команди "Копіювати" - Ctrl і С, для «Вставити» - Ctrl і V відповідно.
6
При збереженні якого-небудь файлу у вікні програми можна вибрати папку, в якій він повинен знаходитися. В меню «Файл» виберіть команду «Зберегти як». Відкриється нове діалогове вікно. Відкрийте потрібний локальний диск і виберіть папку, в яку хочете зберегти файл.
7
Якщо потрібної папки немає, створіть її. Для цього натисніть клавіші Alt і F4 або кнопку на панелі інструментів у вигляді папки з зірочкою. Присвойте папці ім'я, відкрийте її та натисніть на кнопку «Зберегти».