Як активувати пошту.

Електронна пошта залишається одним з найпопулярніших засобів зв'язку. Вона активно використовується і в робочих, і в особистих цілях. Завести і активувати поштову скриньку зовсім неважко.
Інструкція
1
В даний час завести електронну пошту може будь-хто. Все, що для цього буде потрібно - доступ в інтернет. У майбутньому при бажанні можна буде скористатися спеціальними поштовими клієнтами - програмами, що автоматично завантажувати листи з серверів. Як правило, подібні програми володіють розширеними функціоналом: з їх допомогою можна сортувати листи по папках, налаштовувати частоту перевірок серверів на предмет наявності нових листів і т.д. Однак для першого знайомства з можливостями електронних комунікацій буде достатньо поштової скриньки на будь-якому з безкоштовних серверів.
2
Щоб завести і активувати електронну пошту , потрібно вибрати поштовий сервер. В даний час найпопулярнішими є www.yandex.ru, www.mail.ru, www.rambler.ru. Самим надійним і функціональним прийнято вважати поштовий сервіс від Google - www.gmail.comПервое, що знадобиться зробити - зареєструватися і створити сам поштову скриньку. Для цього виберіть пункт «Реєстрація» і акуратно заповніть всі обов'язкові поля (зазвичай вони відзначені зірочкою). Вказавши бажаний адресу пошти, не забудьте перевірити, чи вільний він.
3
Внісши всю необхідну інформацію, натисніть на кнопку «Зареєструватися» і введіть спеціальний код, який підтверджує, що дії справляє людина, а не робот. Після цього натисніть Ок - і браузер перенаправить вас в створений поштову скриньку. Найчастіше додаткова активація не потрібно.
4
Перевірте, чи коректно працює електронна пошта: спробуйте відправити пробне повідомлення кому-небудь зі своїх знайомих і уточніть, чи отримано лист. Після цього попросіть адресата відправити вам відповідь, щоб переконатися, що прийом вхідної пошти відбувається без збоїв.
Зверніть увагу
Прив'язка до поштової скриньки додаткових акаунтів потребують підтвердження, відправленого з кожного з них, тому переконайтеся в наявності до них доступу.