Як виступати на мітингу.

Висловлення своєї політичної позиції стало модним останнім часом. Навіть ті, хто не зовсім визначився зі своїми поглядами на політичну ситуацію в країні, намагаються примкнути до тієї чи іншій стороні і прийти на мітинг. З трибун на мітингах виступають видатні громадські діячі, політики чи просто відомі в країні люди. Якщо ж ви прийняли рішення прийти на подібний захід, щоб ознайомитись з, які варто дотримувати, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.
Інструкція
1
Не думайте, що шанс вийти на трибуну є у кожного прийшов на мітинг. Може бути, по закінченні офіційної частини і буде встановлено вільний мікрофон, але і до нього підпускають далеко не всіх. Це й на краще, так як погодьтеся, що в країні достатньо людей, які можуть дозволити собі зайве. Якщо ж вам дали можливість висловитися на мітингу , ви повинні тверезо оцінювати що відбувається.
2
Усвідомте, що вас слухає багатотисячна юрба народу. Не виключено, що багато хто налаштований агресивно, деякі готові послухатися будь-якого, хто призве до активних дій. Ваш виступ не повинно бути занадто негативним. Ні в якому разі не можна порушувати питання про національності, щоб не викликати непотрібних дій. Постарайтеся висловити свою точку зору якомога більш коректно і ввічливо.
3
Відчувайте свою відповідальність за події, навіть якщо ви просто прийшли на мітинг і не збираєтеся говорити промову в мікрофон. Кожен, хто вийшов на такий захід, повинен тверезо оцінювати ситуацію. Не варто лізти в центр натовпу або пробиватися до сцени, з якої віщають громадські діячі. Не забувайте, що велике скупчення людей - це завжди небезпечно.
4
Виділяйтеся з натовпу. Людина, яка має свою точку зору, йде на мітинг не просто щоб постояти поруч з однодумцями. Якщо ви хочете донести свої слова до влади, постарайтеся виділитися. Намалюйте плакат з незвичайним висловлюванням. Добре буде виглядати іронічна фраза або приказка. Навіть в складних і здаються безвихідними ситуаціях потрібно зберігати почуття гумору. Мітинги знімають телевізійні канали, тому не сумнівайтеся, що вас побачать. Не намагайтеся привернути до себе увагу грубими вигуками або лайками. Такою поведінкою ви тільки привернете увагу поліції. Не забувайте, що мітинг - це мирний захід. Не ставайте провокатором і не піддавайтеся на провокації інших.