Як у фотошопі включити шари.

Робота з шарами є основоположним дією в графічному редакторі Photoshop. При цьому базовим навиком при використанні програми вважається вміння включати шари у відкритому в Photoshop файлі.
Інструкція
1
Відкрийте Photoshop. Програма за замовчуванням має всі інструменти, які будуть потрібні при подальшій роботі, включеними, наприклад, панель інструментів, квітів, шарів та історії. Панель шарів зазвичай розташовується в правому нижньому кутку робочої області Photoshop.
2
Якщо ви не знайшли панель, відкрийте вкладку Window («Вікно»). У списку, що розкрився поставте галочку біля Layers («Шари»). Панель з шарами активується. Натисніть у верхньому ряду клавіш клавіатури кнопку F7. Палітра шарів з'явиться на екрані.
3
Щоб включити шари в psd файлі, завантажте файл в Photoshop. Увімкніть палітру з шарами вищеописаним способом, якщо вона не включена. У палітрі відобразяться всі шари , коли-небудь створені в psd файлі. Зверніть увагу на квадратик праворуч від окремого шару. Якщо в квадратику стоїть маленький очей, це означає, що шар бачимо, тобто включений. Якщо очі ні - шар невидимий. Клікніть по квадратику, щоб поставити очей і зробити один шар видимим.
4
Зазвичай при включенні одного з прихованих шарів в самому зображенні відбуваються зміни, тому ви легко зможете їх виявити. Якщо поверх зображення було створено багато шарів, активуйте (зробіть видимим) один з шарів. Натисніть на цей шар правою кнопкою миші і з випав списку виберіть Show/Hide all other layers («Показати/Приховати інші шари »). Решта шари будуть включені. Невикористані шари відключіть, натиснувши на квадратик поруч із шаром і прибравши з нього очей.
5
Тримайте клавішу Alt і натисніть на око в квадратику, щоб відключити всі шари , за винятком шару, по якому ви клацали. Додайте всі шари повторним клацанням при клавіші Alt. Щоб включити групу шарів цілком, натисніть в квадратик поруч із групою. Щоб залишити з групи лише кілька включених шарів, розкрийте її, натиснувши на стрілочку, і відключіть невикористовувані шари , по черзі прибираючи позначки з квадратів поруч з шарами.