Як намалювати сніжинку.

У різноманітті форм сніжинок неможливо відшукати два однакових по малюнку зразка. Зобразити сніжинку можна не тільки по пам'яті, але і скориставшись фантазією. І тоді не буде обмежень по виконанню кристала замерзлої крапельки води на папері.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - фарби/маркер/олівець.
Інструкція
1
Початківець художник з легкістю впорається із завданням намалювати сніжинку . Скористайтеся олівцем, фломастером або пензликом з фарбами, що вам більше подобається. Зобразіть перетинаються в одній точці три і більше ліній. В принципі, як варіант, такий малюнок вже може вважатися сніжинкою. Але для допитливого художника настільки примітивною роботи буде недостатньо. У такому випадку приступайте до детального опрацювання візерунка сніжинки.
2
Найчастіше використовується три пересічні в центральній точці лінії однієї довжини для зображення шестикутної сніжинки. Прикрасьте кожну лінію симетричним малюнком, щоб промені вийшли однаковими. Спочатку прорисуйте візерунок на одному промінці - відрізку лінії від центру до краю сніжинки, після просто скопіюйте штрихи на інші промені.
3
Найпростіший варіант промальовування променя сніжинки - короткими штрихами, які наносяться у вигляді ялинки з обох сторін променя. Ближче до центру сніжинки робіть коротші штрихи, до середини променя - розмашисто, до краю сніжинки - знову зменшіть їх довжину. Сніжинка буде схожа на пір'їнка.
4
Розписувати промені сніжинки можна не тільки ламаними лініями і штрихами. Оригінальності ви досягнете, якщо прорісуете на промінцях ромби або кола різного діаметру. Розташовуйте їх у певній послідовності. Не забувайте про симетрії. Наприклад, покажіть невелике коло поблизу центру майбутньої сніжинки, за ним розташуйте три гуртки, що утворюють трикутник. Після - пара штрихів-пір'їнок, а кінець променя нехай прикрашає гурток з пучком з ліній всередині нього.
5
Кола, штрихи, ромби, шестикутники - це лише малий набір інструментів для зображення унікального витвору природи - сніжинки. Використовуйте фантазію, придумуйте, винаходьте, веселіться. І ваша сніжинка може стати справжнім витвором мистецтва.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ARM7DNQD6ec
Перед святом сніжинку або вирізують, або в'яжуть, або малюють. Хочеться, щоб сніжинка вийшла гарна, витончена, повітряна - як справжня. Створювати новорічну прикрасу можна разом з дитиною.
Вам знадобиться
  • - Папір;
  • - олівці;
  • - фарби;
  • - фломастери;
  • - зубна паста;
  • - щітка;
  • - трафарет.
Інструкція
1
На аркуші паперу намалюйте три перехрещені прямі лінії. Зобразити їх потрібно так, щоб вони представляли собою шість променів, що виходять з однієї точки. На їх кінцях можете намалювати все, що душі завгодно. Це можуть бути і гілочки, і ялинки, і шестикутники. Головне, щоб все художества були симетричними один одному - тоді сніжинка буде схожа на справжню. Особливо виграшно в такій техніці буде виглядати або біла сніжинка, виконана на блакитному тлі, або навпаки.
2
Для іншого способу зобразите трикутник, який буде основою сніжинки. Потім поступово, під легким поворотом додавайте трикутники поменше, щоб створити гострі кінці зірки. А потім по краях прикрасьте сніжинку ще більш дрібними трикутничками, точно так само розташованими під кутом один до одного. При бажанні розфарбуйте творіння.
3
Намалюйте сніжинку за трафаретом. Для цього потрібно вирізати заготовку і накласти її на чистий аркуш паперу. Щоб він не з'їхав, найкраще закріпити його кнопками або скотчем. Акуратно починайте обводити трафарет по контуру. Не забудьте обвести і внутрішні порожні поля, щоб сніжинка знайшла закінчений вигляд. Потім акуратно видаліть трафарет і доробіть малюнок. Якщо потрібно, надайте йому тінь і легку об'ємність. І все, сніжинка готова.
4
Для малювання на віконному склі візьміть трафарет і спеціальні фарби. Можете скористатися такою масою для фарбування, як зубна паста досить рідкої консистенції. Прикладіть трафарет до вікна або дзеркала і починайте потихеньку на нього і навколо нього розпорошувати пасту зубною щіткою. Акуратно проводите пальцем по щетині, яка заздалегідь вмочити в пасту. Коли на поверхні буде достатній шар, можете потихеньку прибрати трафарет. Залишиться чітка сніжинка.
Зверніть увагу
Як намалювати сніжинку. Створюємо файл (Ctrl + N) розміром 200x200 px. Використовуючи інструмент Paint bucket tool заливаємо фон чорним кольором. Створюємо новий шар Shift + Ctrl + N називаємо його шар 3. Тут можна поекспериментувати. Вибираємо інструмент для малювання і створимо те, чим ми будемо «обшивати» промінчики сніжинки.
Корисна порада
Як намалювати сніжинку карандашoм. Взимку під час снігопаду можна спостерігати не тільки сам процес негоди, але й уважно вивчати самі сніжинки. Як намалювати сніжинку олівцем. Покроковий урок: 1. Спочатку лист расчертите за допомогою трьох горизонтальних ліній на шість однакових секторів. 2. Сніжинка - це незвичайне творіння крапельки води.