Як включити підтримку javascript.

Java script - спеціальна мова сценаріїв, який додає на веб-сторінки функції, зокрема, робить їх інтерактивними. У сучасному інтернеті практично не встечаются сайти, які взагалі його не використовують. Щоб при веб-серфінгу бачити сторінки барвистими, з усім набором функцій, треба включити в своєму браузері підтримку java script.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з підключенням до інтернету;
  • - інтернет-браузер, встановлений на комп'ютер.
Інструкція
1
При використанні Windows Internet Explorer відкрийте «Сервіс», натиснувши на значок шестерні в правому верхньому кутку сторінки. З випав меню виберіть «Властивості оглядача», а в них - вкладку «Безпека». У віконці виберіть для настройки «зону Інтернет».
2
В рамці «Рівень безпеки для цієї зони» натисніть «Інший ...». В розділі «Сценарії» відзначте прапорцями пункти «Активні сценарії»? «Включити» і «Виконувати сценарії додатків Java»? «Включити». Клікніть по кнопці ОК. Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте браузер.
3
У браузері Mozilla Firefox перейдіть до налаштувань, натиснувши на значок оглядача. В меню виберіть «Налаштування», а в них - вкладку «Вміст». Відзначте пункт «Використовувати Java Script». Натисніть «Додатково ...» і у вікні, виберіть потрібні вам опції додаткових параметрів Java Script. Натисніть ОК.
4
Якщо ви користуєтеся браузером Opera, натисніть на «Меню» в лівому верхньому кутку сторінки. З випав меню виберіть «Налаштування»? «Швидкі настройки». У віконці налаштувань відзначте «Включити Javascript». Щоб змінити установки вступили в силу, натисніть F5. Для швидкого переходу до налаштувань браузера Opera натисніть клавішу F12. У виниклому вікні відзначте «Включити Javascript» і обновіть сторінку.
5
У браузері Safari для переходу до налаштувань натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Б. Знайдіть вкладку «Безпека». Відзначте прапорцем варіант «Підключити JavaScript» і закрийте вікно налаштувань.
6
Щоб включити підтримку JavaScript в браузері Google Chrome, натисніть на значок налаштувань (гайковий ключ) в правому верхньому кутку сторінки. Або використовуйте комбінацію клавіш Alt + F. Ви потрапите у вікно управління браузером Chrome. Виберіть «Параметри»? "Розширені"? «Налаштування змісту».
7
В віконці налаштувань змісту зліва виберіть Java Script і відзначте прапорцем варіант «Дозволити всім сайтам використовувати JavaScript». Закрийте вікно налаштувань. Перезавантажте сторінку браузера.