Як намалювати царя.

Для того щоб намалювати царя з казки, досить зобразити чоловіка віком з короною на голові, що тримає атрибути влади - державу і скіпетр. Також варто приділити особливу увагу його одіянню.
Інструкція
1
Намалюйте тіло чоловіка. Звичайно царів із казок зображують літніми, тому відобразіть цей факт в поставі.
2
Зобразіть на обличчі царя зморшки, бороду і вуса. До 18 століття знати, включаючи царствених осіб, які не голилися. Майте на увазі, що ні засобів по догляду за шкірою, ні гідних стоматологів в давні часи не було, тому не обов'язково малювати на обличчі царя білосніжну усмішку.
3
Приступайте до промальовуванні одягу. Зобразіть платно - довгополий каптан без вираженої талії і пояса. Воно мало вільні рукави до ліктя і помітно розширювалося в нижній частині. Застібалося це вбрання за допомогою гачків і круглих гудзиків. На плечах царя намалюйте знімний круглий комір, повністю закриває плечі і шию. Лікті до зап'ясть були приховані рукавами нижньої сорочки, вони досить щільно прилягали до рук.
4
Намалюйте чоботи. Їх шили з сап'яну або оксамиту, особливою популярністю користувався червоний матеріал. Халяви чобіт прикрашали шиттям і перлами.
5
Приділіть увагу обробці і прикрасам. По бортах каптана і по подолу намалюйте тасьму з орнаментом, прикрасьте тканину шиттям, перлами або камінням.
6
Намалюйте головний убір царя . Це може бути традиційна корона з зубцями, прикрашеними дорогоцінними каменями, тонкий вінець або царська шапка з облямівкою з хутра.
7
Зобразіть атрибути царської влади - державу і скіпетр. Держава являє собою кулю, виконаний з металу, як правило, золота. Вінчає цей предмет хрест або корона. Скіпетр виглядає як жезл, прикрашений дорогоцінним камінням. Майте на увазі, що і держава і скіпетр стали символом царської влади в другій половині 16 століття. Російські царі (і цариці) тримали скіпетр в правій руці, а державу в лівій.
8
Приступайте до фарбування. Щоб одіяння царя виглядало багато і відповідало його статусу, використовуйте золоту і срібну фарбу або спеціальний гель з блискітками.