Як намалювати робота олівцем. малювання олівцем робата.

Немає нічого краще для хлопчиська, ніж самому придумати і намалювати свого власного робота і наділити його купою якостей і умінь. Створення такого малюнка розвиває фантазію і може послужити стимулом до вивчення дій різних механізмів.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, гумка, точилка.
Інструкція
1
Приготуйте матеріали, які знадобляться вам для роботи. Намалюйте спочатку в голові приблизний образ робота . Вже в процесі роботи ви будете додавати в свій малюнок дрібні деталі, які не змогли придумати заздалегідь. Залежно від фігури вашого робота розташуйте аркуш паперу вертикально або горизонтально. Почніть виконувати начерк простим олівцем.
2
Намітьте основні частини тіла вашого робота за допомогою геометричних фігур. Тільки потім приступайте до промальовуванні. Позначте тулуб овалом або прямокутником, голову кругом. Кінцівки краще поки намалювати у вигляді ліній, які зададуть напрямок руках і ногах. Якщо ваш робот не має тіла і схожий на восьминога - почніть малюнок з позначення голови. Якщо він скидається на гусеницю або інша комаха - тільки позначте напрямок частин тіла.
3
Приступайте до легкого прорісовиванія. На даному етапі ваш робот повинен придбати характерні риси. Малюйте голову, яку ви задумали - круглу, витягнуту (як у Чужого) або іншої форми. Поступово переходите до тулуба. Позначте броню, з'єднання частин тіла між собою, що стирчать назовні механізми (трубки, дроти, шестерінки та інше). Приділіть увагу кінцівкам. Рук може бути і декілька. А може бути, ваш робот має замість них кілька щупалець. Промальовування ведіть зверху вниз. Коли основа малюнка буде закінчена - видаліть ластиком допоміжні й невидимі лінії.
4
Приділіть увагу деталям. Продумайте форму очей і все обличчя в цілому. На тілі прорисуйте дрібні деталі - ребристість трубок (або щупалець), місця з'єднання кінцівок, вбудоване зброю, кігті, антени, невеликі дверцята, лампочки та інше. Такі крейда деталі малюйте добре заточеним олівцем. Уточнюйте лінії за допомогою гумки.
5
Після закінчення роботи можете обвести свій малюнок тонким чорним фломастером або гелієвої ручкою такого ж кольору. За бажанням виконайте набольшую штрихування. Щоб надати металевий блиск роботу - місця штрихування акуратно розітріть шматочком папірця або кінчиком пальця. Після роботи вимийте руки з милом.