Як масажувати живіт.

Якщо у людини з'являються проблеми з травленням - здуття, запори та інші неприємності, їх обов'язково потрібно лікувати. Однак далеко не завжди в такій справі допомагають лікарські препарати. Часом, для того щоб вилікувати «ледачий» живіт , його потрібно просто помасажувати.
Інструкція
1
Для початку потрібно налаштувати весь організм. Почніть глибоко і повільно дихати - не кваплячись вдихайте повітря так, щоб підвівся живіт , потім груди. Після, на видиху, опустіть груди і живіт . Повторіть цю вправу як мінімум 3 рази.
2
Далі підготуйте внутрішні органи до подальшого впливу на них. Погрійте долоні. Для цього досить інтенсивного потирання їх один про одного. Після чого прикладіть теплі долоні до живіт у і починайте його акуратно гладити по напрямку годинникової стрілки. Але не доводьте лінію до повного кола. Повторюйте рух раз 10 і тільки потім замкніть коло. Фахівці запевняють, що така підготовка допомагає «заспокоїти» внутрішні органи, розслаблює нервову систему, м'язи тіла і шкіру.
3
Ляжте на спину, попередньо поклавши подушку під напівзігнуті в колінах ноги. Можна переходити до массажу.Начінайте з погладжувань. Як тільки відчуєте, що м'язи живіт а вже достатньо розігріті, переходите до наступного руху - разминанию. Подумки розділіть живіт на невеликі поздовжні смуги, захопіть шкіру пальцями. Рух має бути вироблено в обидві сторони - туди і назад. Потім переходьте до наступної смужці. І так до самого низу живіт а.
4
Наступний рух знову погладжує. Не забувайте, що гладити потрібно обов'язково по колу і тільки за годинниковою стрілкою. Таким чином ви розслабляєте м'язи після попереднього впливу. Потім переходьте до розтирання. Для цього зігніть пальці в кулак. Кісточками починайте масажувати живіт . У цьому випадку руки повинні рухатися зверху вниз.
5
Знову погладжуйте. А після починайте дуже інтенсивні рухи знову ж кісточками пальців. Робити масаж потрібно так, як ніби ви щось збиваєте. Саме такою дією ви боретеся із зайвою жиром. Руху строго зверху вниз. Завершіть масаж знову поглаживаниями.
6
Для досягнення видимого ефекту додайте до ручного масажу ще й водний. Встаньте під душ і акуратними круговими рухами водите душовою лійкою на невеликій відстані від живіт а. Робити це потрібно так, щоб ви відчували легкі удари від струменів води. Такий спосіб допомагає роботі кишечника, регулює діяльність внутрішніх органів і розслабляє напружені м'язи черевної порожнини. До того ж вода прекрасно бадьорить і піднімає настрій. Ще краще, якщо подібний масаж буде контрастними, тобто поперемінно прохолодною і гарячою водою.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що ні в якому разі не можна робити масаж живота на повний шлунок. Останній прийом їжі повинен бути, як мінімум за 2-3 години перед процедурою.