Як на iPhone 3g поставити мелодію на дзвінок. Як використовувати музику в айфоне Як рингтон.

Питання про встановлення мелодії на дзвінок у Apple iPhone виникає у власника телефону чи не в найперші хвилини після його покупки. Відповідь на дане питання досить простий: потрібно лише використовувати спеціальні програми (наприклад, iRinger і iTunes).
Інструкція
1
Скачування і використання обох зазначених програм є безкоштовним. iTunes ви знайдете на офіційному сайті компанії iPhone. Однак будьте уважні: безкоштовним виявиться тільки користування додатком, а не скачування всього контенту.
2
Встановіть на комп'ютері iRinger і запустіть його. Після цього відкрийте розділ, який носить назву iPhone Ringtones. Тепер можете додати всі необхідні мелодії, які будуть використовуватися надалі як мелодія дзвінка. Щоб зробити це, натисніть на графу Import із зображенням блискавки і відзначте ту папку, яка містить потрібні вам файли. Вони можуть бути представлені у форматі WAV, Mp3 або якомусь іншому. Виберіть аудіозапис і натисніть кнопку «Відкрити».
3
Насправді, формат зазначеного файлу не так вже й важливий, оскільки програма сама конвертує його в той, який підтримується на телефоні Apple iPhone. Щоб перевірити, чи дійсно трек програється без проблем, скористайтеся клавішею Preview.
4
Далі вам знадобиться натиснути на кнопку Export, а потім на Go !. Після цього у ваших документів буде за замовчуванням створена папка iPhone Ringtones. Не знімайте її, вона стане в нагоді вам, щоб пізніше зберігати в неї інші створені рінгтони. Ще один важливий момент: за раз програма дозволяє конвертувати і відправити тільки один трек. Якщо вам потрібно кілька мелодій, тоді повторіть інструкцію в тому ж порядку ще раз.
5
Щоб перемістити новий рингтон на телефон, скористайтеся програмою iTunes. В меню «Медіатека» клікніть на пункт під назвою «Рінгтони». Тепер вкажіть пункт до нещодавно створеного каталогу з мелодіями для дзвінка і виберіть «Додати папку в медіатеку». Перейдіть на графу «Пристрої», знайдіть ваш телефон і встановіть галочку навпроти рядка «Синхронізувати рінгтони».
6
Нарешті, візьміть сам телефон, перейдіть в «Налаштування», потім зайдіть в меню «Звуки», «Дзвінок». В оновленому списку мелодій виберіть потрібний, щоб встановити його як дзвінок.