Як позбутися від скромності. Як позбутися від зайвої скромності.

Багато людей страждають зайвою скромністю, почуттям незручності або почуттям невпевненості в собі. У будь-якої людини скромність проявляється по-різному. Хтось втрачає самовладання, у кого-то частішає пульс, а хтось втрачає дар мови.
Інструкція
1
Зробіть зусилля над собою і не турбуйтеся про те, що про вас, власне, думають інші люди. Люди судять не по якимось зовнішніми проявами, а по тому, якою насправді чоловік.
2
Не потрібно вимагати від себе досконалості, потрібно бути самим собою. Дивіться на свої достоїнства і недоліки максимально об'єктивно.
3
Оцінюйте чесно інших людей, що не приписуйте їм незаслужено поганих намірів щодо вас. Будьте впевнені - люди ставляться до вас на рівних.
4
Намагайтеся бути товариським, частіше посміхайтеся і вітайте інших людей. Вчіться самі зав'язувати розмову.
5
Ставтеся до себе з почуттям гумору, якщо скажете раптом щось не те. Не потрібно загострювати на цьому увагу, продовжуйте розмову.
6
Ставте перед собою тільки реальні цілі, вчіться зав'язувати розмову з іншими, спілкуйтеся з незнайомими людьми невимушено і легко.
7
Якщо вам потрібно буде виступати перед великою аудиторією, заздалегідь підготуйтеся до цієї події. Одягніться зі смаком, щоб не відчувати незручностей з цього приводу. Людям, до того ж, буде дуже приємно на вас дивитися. З аудиторією спілкуйтеся зорово, переконайте їх, що те, що ви повідомляєте, дуже важливо для них.
8
Вчіться розвивати розмову з співрозмовником, питайте його думку, робіть йому компліменти.
9
Подивіться в дзеркало на себе і подумки опишіть себе з кращого боку. Подивіться: може, треба щось змінити в собі, наприклад, зачіску. Порадьтеся про це з близькою вам людиною, якій довіряєте. Головна задача - знайти в собі хороші якості і риси.
10
Скромність в якійсь мірі присутній в кожній людині, але давати їй владу над собою не треба. Чим замикати себе на самоті, краще звільнитеся від боязкості і насолоджуйтеся спілкуванням з іншими людьми.