Як налагодити обмін речовин в організмі. Що не знизити метаболізм.

Метаболізм або обмін речовин - це швидкість, з якою організмом спалюються калорії. На жаль, сьогодні далеко не у всіх даний процес нормально налагоджений. А це призводить до різних захворювань і набору зайвої ваги.
Інструкція
1
Намагайтеся висипатися. Чим краще і довше ви спите, тим більше у вас шансів нормалізувати метаболізм. У людському організмі існують два гормону: лептин, який відповідає за зниження апетиту, і грелін, керуючий почуттям голоду. Так от у тих, хто недосипає, перший гормон зменшується, а другий навпаки виробляється ще більш інтенсивно. Тому спите не менше 7-8 годин на добу.
2
Прокидайтеся раніше. Навіть якщо раннє пробудження для вас дуже проблематично, змушуйте себе вчасно вставати з ліжка. Запам'ятайте: на те, щоб виробити подібну звичку вам знадобиться 21 день. Після цього все налагодиться, і ви будете прокидатися легко. Вранці обов'язково проводите стандартні процедури, які асоціюються з пробудженням: вмивайтеся, чистите зуби, приймайте душ, одягайтеся, добре снідайте (з'їдайте половину денної норми калорій), виконуйте зарядку.
3
Щодо останнього моменту, то зараз розроблені спеціальні десятихвилинні програми, які за такий короткий проміжок часу дозволяють пропрацювати максимальну кількість м'язів. Навіть такий невеликий навантаження буде достатньо для того, щоб прокинутися, підбадьоритися, отримати заряд енергії на цілий день і налаштуватися на робочий ритм.
4
Крім ранкової зарядки відвідуйте денні або вечірні тренування у фітнес-центрі або тренажерному залі. У міру можливості займайтеся кожен день. В план тренувань включите кардиоупражнения (біг підтюпцем, катання на велосипеді, аеробіку). Це допоможе швидше позбутися зайвої ваги. Але при цьому не забувайте про силові навантаженнях, які також досить важливі при зміцненні і нарощуванні м'язової маси. А чим більше м'язів буде в вашому тілі, тим більше калорій ви потріть за день.
5
Пийте достатню кількість води і краще холодною, так як організм витрачає додаткові калорії на її зігрівання.
6
Вживайте гостру їжу, якщо вона вам не протипоказана. Спеції (каррі, чилі, перець) підвищують температуру тіла, тим самим, прискорюючи обмін речовин. Їжте невеликими порціями і добре пережовувати їжу.