Як знайти потрібну картинку.

Пошук зображень - досить непросте завдання. Адже величезна кількість картинок в інтернеті не класифіковано. До того ж виділити лідера за якістю пошуку графічних файлів представляється скрутним. З кожним днем з'являються все нові і нові сервіси, ну а давно існуючі намагаються не здавати своїх позицій.
Інструкція
1
Якщо вам потрібна картинка, почніть з перевірених сервісів Google і Яндекса. Якщо результат не влаштовує, експериментуйте з іншими пошукачами. Введіть у пошуковий рядок свого браузера назву картинки, бажане дозвіл, слова-опису.
2
Для більш ефективного пошуку використовуйте для запиту англійську мову. Перевести окремі слова або фразу можна, скориставшись послугами перекладача від Google або іншого сервісу.
3
Скористайтеся послугами спеціалізованих пошукачів картинок. Вони володіють такими функціями, як: знаходження зображення, схожого на інтернет-зразок; багатомовний переклад - тобто відбувається автоматичний переклад введених вами даних на інші мови і, як наслідок, більш вагомий результат.
4
Крім того, сучасні програми-пошукачі картинок надають і таку послугу, як пошук зображення потрібної колірної гами. Використовуючи базу відтінків, можна задати до десяти бажаних кольорів. Просто клікайте по колірному спектру, вибираючи потрібні вам кольору, і програма сама буде знаходити для вас відповідні картинки.
5
Якщо вам потрібно знайти іконки, піктограми або які-небудь логотипи, скористайтеся також сервісами, представленими в інтернеті для пошуку зображень саме такого типу. Досить просто ввести потрібну тему в пошуковий рядок подібної програми.
6
Зайдіть на сайт одного з численних фотобанків, «стоків» або фотохостингів, на яких зберігаються тисячі зображень. Серед них є платні і безкоштовні ресурси. На платних сайтах зображення, як правило, якісніше і цікавіше, але при бажанні і ретельному пошуку досить непогані знімки можна знайти і в безкоштовних фотобанках.
7
Пам'ятайте, що у будь-якої картинки є свій законний власник. Не всі з них дозволяють використовувати фотографії на інших сайтах або ж вимагають вказувати посилання на джерело.