Як налагодити відносини з братом.

Сім'я - це і щастя, і проблеми, і радість, і сльози. У братів та сестер утворюються особливі відносини , з суперництвом, з взаємовиручкою, з ревнощами і любов'ю. Цю психологічну зв'язок багато хто підтримує все життя. Щоб мати можливість в будь-який час звернутися до брата, потрібно подолати розбіжності, якщо вони у вас є.
Інструкція
1
Якщо ваші відносини з братом в якийсь момент почали розвиватися неправильно, постарайтеся виправити ситуацію, адже рідні люди повинні бути близькі один одному. Ставши дорослими, ви залишаєте отчий дім і насолоджуєтеся окремим життям. Буває й так, що тільки догляд батьків зближує дітей, призводить до більш близького спілкування.
2
Не варто доводити до такого варіанту розвитку подій, подумайте, як налагодити відносини з братом зараз. Залиште минулі конфлікти там, де вони благополучно забудуться. Вам потрібно зустрітися і відверто поговорити. Поговоріть на нейтральні теми, послухайте брата, розпитайте про його життя. Якщо зайде розмова про старі образи, скажіть, що дитячі та підліткові дурості давно забуті.
3
Бути може, ви поплачете і посмієтеся разом, але ваші відносини вийдуть на новий рівень дорослих, рідних один одному людей. Звільнитеся від шрамів на серці, сказавши братові, що ви любите його. Ви знову знайдете одного і людини, яка завжди прийде на допомогу, а це ніколи не буває зайвим.
4
Не втрачайте зв'язку, телефонуйте братові регулярно і справляйтеся про його життя. Розповідайте про те, що відбувається з вами, запитуйте його ради. Звикайте до думки про те, що у вас є близька людина, якій ви можете довірити свої таємниці.
5
Саме з братом потрібно знайомити свого молодого чоловіка перш, ніж з батьками. Він допоможе вам не робити помилок, підкаже щось корисне, адже він знає все про життя хлопців його віку. Якщо брату сподобається ваш коханий, ви можете спілкуватися в одних компаніях, подружитися з його дівчиною.
6
В подальшому не забувайте запрошувати рідної людини на свята і вечірки, коли будете їх влаштовувати. Часто таким чином виникають добрі традиції відзначати всі знаменні дати разом. Продовжуйте дружити сім'ями, коли ви їх заведете. Намагайтеся, щоб ваші діти більше спілкувалися.
7
Завжди пам'ятайте, що ви з братом рідні люди і повинні підтримувати один одного в будь-яких ситуаціях, а конфлікти, які іноді трапляються, легко виправити.