Як варити калмицький чай. Як зварити смачний калмицький чай.

Коломацький чай - це суміш чорного, зеленого чаїв і степових трав, основою яких є бадан, що росте в Середній Азії, Афганістані, Китаї, Кореї. Способів заварювання калмицького чаю декілька. Ось найпоширеніший з них.
Вам знадобиться
  • калмицький чай - 200-300 г;
  • вода - 3 л;
  • вершки - 2 л;
  • вершкове масло - 50 г;
  • чорний перець горошком - 4-6 горошин,
  • сіль - 2 чайні ложки.
Інструкція
1
В даний час існує багато рецептів приготування калмицького чаю. Як правило, основними інгредієнтами є: молоко, сіль, вершкове масло, також додають чорний перець горошком і інші спеції. Отже, для початку потовчіть чай і залийте його холодною водою.
2
Поставте на середній вогонь і варіть до закипання.
3
Як тільки вода закипіла, зменшіть вогонь і варіть ще 15-20 хвилин.
4
Далі зніміть з'явилися на поверхні прутики і влийте підігріті вершки, після чого проваріть ще приблизно 5-10 хвилин.
5
Вимкніть вогонь і додайте олію, сіль, горошини чорного перцю.
6
Накрийте ємність кришкою і дайте постояти в закритому вигляді 10-15 хвилин, після чого можете розливати і насолоджуватися чаюванням.
Зверніть увагу
У селах на Сході гостей зазвичай зустрічають калмицьким чаєм. Калмицький чай винайшли монголи, які, будучи кочовим народом, розселили культуру даного чаю по території всієї Середньої Азії, і поблизу до багатонаціональної європейської частини Росії. Існує так само версія, що калмицький чай має тибетські коріння. Калмицький чай відомий як: Джомба, монгольський чай, киргизький чай, каримний чай, Каримський чай і плитковий чай. Трави для калмицького чаю прийнято збирати до періоду їх цвітіння, що забезпечує гипоаллергенность напою. Суміш трав спресовується в брикети, які важать приблизно від 1, 2 до 2 кілограм.
Корисна порада
Коломацький чай рекомендований для людей з надмірною вагою, адже в ньому міститься зелений чай, за допомогою якого прискорюється обмін речовин і виводяться токсини з організму. Крім того, калмицький чай дуже поживний і після його вживання довго не хочеться їсти. ТТакой чай приносить користь годуючим мамам, оскільки сприяє лактації. Цей напій проганяє хміль, забезпечує приплив сил і енергії, піднімає життєвий тонус.