Як назвати кінотеатр.

Кінотеатр являє собою громадська установа для публічної демонстрації різних кінофільмів. Абсолютно точно, що від назви кінотеатру залежить його відвідуваність.
Інструкція
1
Назвіть кінотеатр так, як називається вулиця, на якій він розташований. Наприклад, у разі якщо кінотеатр розташований на вулиці Сонячній, то назвіть його «Сонячний». Тоді у всіх потенційних клієнтів при згадці зазначеної вулиці будуть виникати асоціації з кінотеатром і на підсвідомому рівні з'явиться бажання відвідати його.
2
Назвіть кінотеатр на честь його правовласника. Тим більше цей варіант прийнятний, якщо у правовласника хороша репутація серед жителів міста. Приміром, кінотеатр належить нікому Жукову, то відповідно, назва кінотеатру - «Жуків».
3
Назва кінотеатру має асоціюватися у людей з чимось хорошим, позитивним, викликати позитивні емоції, піднімати настрій. У зв'язку з чим, назвіть кінотеатр наступним чином: «Коханий мій», «Кінорай», «Кіно, вино, і доміно», «Останній сеанс», «Світ попкорна», «Абракадабра».
4
Намагайтеся придумати назву кінотеатру, яке б запам'ятовувалося, а також, по можливості, відображало інтер'єр вашого кінотеатру. Якщо ви оформили свій кінотеатр в американському стилі, то підберіть до нього відповідну назву, наприклад: «Зірка Голлівуду».
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що назва вашого кінотеатру має виділятися на тлі конкурентів - інших кінотеатрів.
Корисна порада
У разі якщо у вас немає варіантів назви кінотеатру, то влаштуйте конкурс на своєму блозі або в соціальній мережі. Позначте, що метою конкурсу є придумати незвичайне і запам'ятовується назва для кінотеатру. Тому, хто впорається з поставленою метою, обіцяйте рік безкоштовного відвідування кінотеатру на дві персони. Таким чином, у вас з'явиться великий вибір назв, і ви забезпечите безкоштовну рекламу вашому кінотеатру, так як в конкурсі захочуть брати участь велика кількість людей.