Як намалювати кролика олівцем.

Діти дуже часто просять батьків щось зробити або намалювати, тому мамам і татам доводиться згадувати всі ті навички, якими вони колись володіли. Щоб дитині подобалося займатися творчістю, потрібно показати йому всю легкість і цікавість цього заняття. Багатий тваринний світ землі дасть вам безліч ідей для створення малюнків.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фотографія кролика.
Інструкція
1
Спробуйте намалювати зворушливого кролика . Спочатку картинку виконайте графічні, використовуючи тільки олівець. Потім можна запропонувати дитині розфарбувати малюнок. Якщо чадо зацікавиться, дайте олівець і папір йому і попросіть повторювати всі дії за вами.
2
Покладіть перед собою фотографію тварини, щоб не упустити важливих деталей. На чистому аркуші паперу намітьте розміри фігурки. Зразковими штрихами визначте місця, де закінчуються кінчики вух, хвостик, лапки і грудка.
3
Намалюйте овал голови кролика , орієнтуючись на фотографію. Додайте напрямні лінії на мордочці: вісь симетрії, лінію очей, носа і рота. М'якими легкими рухами зобразите овал побільше - тулуб тварини.
4
Лініями намітьте розташування вушок. Уточніть контури мордочки кролика . Схематично намалюйте все лапки і хвіст. Відобразіть на зображенні особливість кролика - великі задні лапи. Час від часу стирайте гумкою невірні штрихи і лінії.
5
На мордочці кролика намалюйте очі, носик і оформите рот. Додавайте нові деталі, виправляйте помилки, робіть тварина більш схожим на оригінал.
6
Зробіть вушка об'ємними, штрихами малюйте тіні. Спробуйте повторити лінії тіла і голови кролика , дивлячись на фотографію. Не забувайте про м'якість і плавності при зображенні симпатичною звірятка.
7
Коли ви зрозумієте, що не зможете зробити краще, зітріть зайві лінії і почніть робити тварина пухнастим. Дрібними штрихами замалюйте контури всіх елементів тіла кролика . Не забудьте намалювати вуса і брови. Заштрихуйте очі і ластиком виконайте світлі відблиски для імітації блиску.
8
Щоб пожвавити малюнок, покажіть траву, в якій сидить ваш кролик. Запитайте у дитини, що він ще хоче додати до зображення. Накидайте олівцем та інших тварин, щоб кролику було самотньо.