Як відправити безкоштовний стікер. Як прикріпити до фотке позначку.

Прикрасити в соціальній мережі фото свого друга красивим значком- стікером - функція доступна для всіх користувачів. Але, як правило, вона є платною. Хоча в «Моєму світі», наприклад, є можливість відправки безкоштовних стікерів.
Вам знадобиться
  • Реєстрація в «Моєму світі».
Інструкція
1
Відправлення стікерів в «Моєму світі» виробляється зі спеціальної сторінки. Щоб зайти на неї, в лівій колонці біля головного фото виберіть пункт «Ще» і в випливаючим вікні знайдіть розділ «Подарунки». Клікнувши по цьому написі, перейдіть в каталог подарунків і виберіть «Стікери».
2
Все значки з цього розділу відправляються за плату. Як правило, ціна одного стікера дорівнює двадцяти мейлікам, що приблизно становить тридцять рублів. Щоб відправити значок, виберіть стікер і спосіб його показу: приватний чи публічний. Таким чином ви визначите, чи буде доступний ваш подарунок іншим користувачам мережі або його зможе переглядати тільки ваш друг. Після цього зі списку контактів виберіть одержувача і натисніть кнопку «Сплатити і відправити».
3
В «Моєму світі» є також можливість відправляти значки абсолютно безкоштовно. Але для цього потрібно попередньо встановити додаток «Стікери на фото», яке розташовується за адресою: http://my.mail.ru/apps/431065. Використання цього доповнення дає можливість отримання безкоштовних балів, якими визначається вартість значків. Бали присвоюються за кожного запрошеного в додаток одного.
4
Приєднати друзів до «стікера на фото» можна двома способами. Вибрати вручну або автоматично запросити всіх користувачів. Для цього натисніть на піктограму зі знаком «+» над додатком і поставте галочку у вікні «Вибрати всіх». Після того як ваші друзі приєднуватися до доповнення, ви отримаєте на свій рахунок бали, які зможете використовувати для відправки прикрас.
5
Щоб прикріпити на фото друзів веселу анимашку, вам потрібно буде знайти в додатку пункт «Подарувати стікер», вибрати значок і перейти до вікна вибору одержувача. Відзначте одного, якій призначений подарунок, і за допомогою мишки перетягніть значок на фотографію. Для зручності вам буде запропонований стікер в декількох розмірах, виберіть підходящий і поставте його на фото. Напишіть одержувачу повідомлення і натисніть «Відправити».
6
До речі, на ваш аватар стікер сам не додасться. Тому фото із позначкою потрібно буде попередньо завантажити. При завантаженні зображення зі стікером ви його можете додати в свій альбом на «Моєму світі», вибравши при цьому пункт «З інтернету», і додати в поле URL посилання, яка буде вказана в нижньому рядку вікна-повідомлення .
7
Якщо отриманих бонусів вам здасться мало, можете поповнити рахунок звичним для вас способом (з телефону, через термінал або з банківської карти) і при цьому отримати ще кілька додаткових балів.
8
Використовуючи додаток «Стікери на фото» ви також зможете попросити значки у своїх друзів, у яких встановлено дане доповнення. Для цього просто виберіть одного і відправте йому прохання.