Як організувати ранки в дитячому садку.

Ранки в дитячому саду - це важлива частина педагогічного процесу, одна зі стадій виховання дітей. Вони поєднують у собі різні види мистецтва та художньої діяльності. З їх допомогою вихователі знайомлять малюків з важливими датами в календарі, пояснюють, що вони означають і для чого існують. До ранків хлопці посилено готуються, розучують вірші, пісні, танці, ставлять невеликі спектаклі.
Інструкція
1
Для початку придумайте тему ранку. Можливо, ви присвятіть її якого-небудь наближається свята або події. Подумайте про те, що вам знадобиться для організації дитячого свята. Підготуйте сценарій, підберіть для малечі різні конкурси та завдання. Не забувайте про музичний супровід. Включіть свою фантазію і сміливо приступайте до справи.
2
Пам'ятайте, що великий інтерес у дітей викликають ігри-інсценівки. Вони дають можливість дитині передати характерні особливості способу дорученої ролі. Розподіліть серед дітей ролі, напишіть їм на листочках слова або віршики, щоб вони змогли їх розучити будинку c батьками. Кожен день проводите з малюками репетицію дитячого ранку.
3
Організуйте дитяче свято за участю батьків, бабусь і дідусів. Це стане чудовим прикладом для малюків. Вони будуть відчувати підтримку близьких людей, стануть активніше брати участь у всіх конкурсах, а батьки зможуть оцінити поведінку своєї дитини в колективі.
4
Включіть в сценарій сюрпризні номери за участю батьків. Такі виступи викличуть безпосередній відгук у дітей.
5
Будь ранок є для малюків святом, тому вони завжди очікують отримати якийсь подарунок. Не потрібно купувати для них щось дороге. Заздалегідь організуйте збори, порадьтеся з батьками, зберіть певну суму грошей і придбайте для малюків маленькі пам'ятні сувеніри.
6
Оформлення дитячого виступу повинно відповідати його змісту. Обов'язково прикрасьте приміщення і створіть у ньому святкову атмосферу. Використовуйте повітряні кулі, квіти, вирізані з кольорового паперу, плакати і різні гірлянди.
7
Хороша підготовка, продуманий сценарій, чітка організація - це те, від чого залежатиме масштаб заходу і настрій кожної дитини на святі. Пам'ятайте, що всі діти повинні бути радісними, веселими, триматися вільно і невимушено.