Як виправити зависання.

Напевно, найчастіша і сама дратує користувачів проблема, що виникає з комп'ютером - це його зависання , яке часто не має ніяких видимих причин. У зв'язку з цим, і досвідчені, і початківці користувачі постійно ламають голову над тим, як усунути безпричинне зависання комп'ютера і повернути йому стабільну працездатність. Причин зависання може бути маса, і в цій статті ви дізнаєтеся про деякі з них, а також про те, як їх усунути.
Інструкція
1
Відкрийте «Пуск»> «Виконати» і введіть у вікні команду msconfig. У вікні, конфігурації системи відкрийте вкладку «Додатково» і відключіть швидке завершення роботи системи. Якщо швидке завершення роботи навпаки було відключено, спробуйте його включити. В цьому ж вікні в розділі «Автозавантаження» зніміть галочки з тих програм, які вам не потрібні в автозапуску при включенні системи.
2
Відкрийте файл system.ini і в розділі [386Enh] допишіть наступний параметр: PagingFile = C: WINDOWSwin386.swp.
3
Можливо, що причиною зависання є ваша антивірусна програма. Спробуйте змінити антивірус і подивитися, чи продовжиться зависання системи.
4
Відкрийте властивості мережевих підключень і в розділі служби доступу до файлів і принтерів мереж Microsoft відключіть оповіщення LM. Причиною зависання може бути не тільки настройка мережевих підключень, але і повільна мережева карта (наприклад, Realtek). Спробуйте перевстановити драйвера мережевої карти, а також видалити некоректні заставки запуску і виключення Windows, якщо ви встановлювали їх взамін вихідних системних заставок.
5
В налаштуваннях звуків комп'ютера відключіть звукову схему.
6
Також можна відключити розширене управління живленням в BIOS і включити в CMOS Setup параметр Assign IRQ for USB. Також в цілому корисно оновити BIOS і перевстановити драйвера відеокарти. Налаштування CMOS Setup можна обнулити до початкового варіанту.
7
Не забувайте своєчасно очищати комп'ютер від сміття - видаляйте непотрібні тимчасові файли і папки, а також очищайте реєстр від помилок і некоректних файлів, використовуючи спеціальні утиліти (наприклад, CCleaner).
8
Вимкніть драйвер PC Speaker - для цього відкрийте файл system.ini і видаліть рядок wave = speaker.drv.
9
Не використовуйте Internet Explorer для виходу в інтернет - користуйтеся безпечнішими і швидкими браузерами.
10
І нарешті, від зависання може врятувати повна переустановка операційної системи, яка необхідна в тому випадку, якщо ваша система функціонує вже кілька років, і вимагає заміни і обновленія.Возможно, якісь з цих дій допоможуть вам впоратися з проблемою зависання комп'ютера.