Як виділити колір у Фотошопі на чорно-білому.

Інструментами програми Фотошоп можна виділити об'єкт на зображенні по кольором . Дизайнери для цього користуються «Чарівної паличкою», «Магнітним ласо» або використовують спеціальні прийоми зміни колірних порогів. Виділення застосовують, як правило, щоб вирізати об'єкт і перемістити в інший файл. Дуже зручно виділяти колір на чорно-білому тлі. Цей прийом дозволяє зробити найбільш якісне виділення, це важливо для точної передачі кордонів об'єкта.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop, довільне іображеніе
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютері програму Adobe Photoshop і запустіть її. Відкрийте зображення з яким будете працювати за допомогою гарячих клавіш Ctrl + O.
2
Відкрийте меню «Виділення»> «Колірний діапазон» (Select> Color Range). У вікні клікніть на той колір, який збираєтеся виділяти. Переміщайте індикатор з боку в бік, поки не виявиться виділеною тільки необхідна область. Натисніть OK.
3
Зробіть копію шару (Create a new layer) і створіть векторну маску (Add vector mask). Вона необхідна, щоб відокремити виділену частину від решти зображення. Всі зміни, пророблені з маскою при бажанні легко видаляються, основна фотографія при цьому не страждає.
4
Зробіть чорно-білим нижній шар. Це не тільки зробить фотографію двокольорового, але і поліпшить її якість. Застосуйте до зображення Desaturate (Image> Adjustments> Desaturate або Shift + Ctrl + U) і переведіть в режим Lab Colors (Image Mode> Lab colors). Зробіть копію картинки і використовуйте фільтр Highpass Filter (Filter> Other> Highpass). Після цієї маніпуляції підвищиться різкість і контрастність країв. Характеристики фільтра встановіть методом проб.После використання фільтра застосуєте до шару Hard Light (Layer Blending Modes> Hard Light) і встановіть прозорість 30-40%. Нижній шар, без фільтра, обробіть фільтром застосовуємо криві (Image> Adjustment> Curves або Ctrl + M). Значення - 255-210.Переведіте зображення в RGB і виконайте зведення шарів. Зображення стало більш контрастним і яскравим.
5
До нижнього шару, який став більш контрастним, застосуєте чорно-білий градієнт Image> Adjustments> Gradient Map. В шарі з маскою можна стерти інструментом «Гумка» (Eraser Tool), якщо виділилося щось не заплановане. В результаті виділення кольорового на чорно-білому тлі буде бездоганним.
Зверніть увагу
Чим більше схожих відтінків, тим важче завдання по виділенню кольору в «Виділення»> «Колірний діапазон» (Select> Color Range).
Корисна порада
Під час застосування Hard Light (Layer Blending Modes> Hard Light) з прозорістю можна поекспериментувати.