Як зробити вай-фай будинку. Як зробити так щоб на моєму інтернеті був вай фай.

Створення домашньої бездротової мережі досягається за допомогою спеціального обладнання. Найчастіше функцію таких пристроїв виконують маршрутизатори. Іноді подібні мережі створюються із застосуванням Wi-Fi адаптерів, що володіють можливістю створення точки доступу.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор;
  • - патч-корд.
Інструкція
1
Вивчіть технічні характеристики ваших мобільних пристроїв. Мова йде не тільки про ноутбуках, але і про смартфони і планшетних комп'ютерах. З'ясуйте типи бездротових мереж, з якими працюють зазначені пристрої. Для цього вивчіть інструкцію або знайдіть цікаву для вас інформацію на сайті виробника конкретного обладнання.
2
Виберіть Wi-Fi маршрутизатор, спираючись на отримані відомості. Розпакуйте пристрій і підключіть до нього кабель живлення. З'єднайте обладнання з мобільним або стаціонарним комп'ютером. Використовуйте для цього патч-корд, який входить в комплектацію пристрою.
3
Підключіть кабель доступу в інтернет до спеціального порту маршрутизатора. Зазвичай він має назву WAN або Internet. Увімкніть комп'ютер, сполучений з маршрутизатором. Запустіть інтернет-браузер.
4
Відкрийте web-інтерфейс мережевого обладнання. Для цього введіть в адресний рядок браузера потрібний IP-адресу. Його значення уточніть в інструкції до пристрою. Відкрийте меню Internet та натисніть кнопку Setup Wizard.
5
Дотримуйтесь пошаговому меню настройки. Заповнюйте всі необхідні поля, керуючись вимогами вашого провайдера. Варто відзначити, що в деяких ситуаціях розумніше використовувати альтернативні конфігурації. Деякі маршрутизатори, наприклад, стабільніше працюють з протоколом PPTP, а не L2TP.
6
Після настройки з'єднання з провайдерів відкрийте меню Wireless Settings. Встановіть параметри бездротової мережі таким чином, щоб до неї могли підключитися необхідні пристрої.
7
Виконайте перезавантаження Wi-Fi маршрутизатора після внесення потрібних змін. Для цього натисніть відповідну кнопку в web-інтерфейсі або відключіть блок живлення на кілька секунд.
8
Дочекайтеся повного завантаження маршрутизатора. Підключіть мобільні пристрої до точки доступу. Перевірте можливість виходу в мережу.