Як виховати смак.

Хороший смак - це не тільки вміння стильно одягнутися і красиво подати себе. Він складається з безлічі деталей - читання хороших книг, манери поводитися в суспільстві, прослуховування якісної музики, інтелектуального розвитку. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина володів хорошим смак ом, допоможіть йому в цьому.
Інструкція
1
Крім естетичної користі, люди, що володіють хорошим смак ом, значно менше схильні до вживання наркотиків та алкоголю. Тому, якщо ви хочете убезпечити свою дитину від спокус, з якими він зіткнеться в підлітковому віці, але при цьому не бажаєте на нього тиснути, прищеплюйте чаду хороший смак з дитинства.
2
Якщо ви вагітні, не варто відкладати виховання смак а на потім, займіться цим вже зараз. Вчені довели, що немовлята в утробі матері можуть сприймати класичну музику - Моцарта, Вівальді. Тому включайте класику і разом з ще не народженим малям насолоджуйтеся чарівними звуками.
3
Головний приклад для наслідування у маленької дитини - це його батьки. Якщо ви всім телепередач віддаєте перевагу «Дом 2», а вечорами слухаєте шансон, виховати хороший смак у дитини вам навряд чи вдасться. Почитайте інтерв'ю дітей знаменитих письменників, акторів, вчених. Майже всі вони кажуть, що спеціально їм ніхто не розвивав смак , просто вдома у них завжди були батьки-інтелектуали, хороші книги і цікаві співрозмовники. Хочете, щоб ваша дитина стала зразком стилю - почніть з себе.
4
Урізноманітніть інформацію, яка надходить до вашої дитини. Не варто малюкові забороняти дивитися мультфільми про супергероїв і читати комікси. Важливо, щоб у вашого чада був вибір - взяти йому журнал з картинками або книжку. Крім того, деякі мультфільми мають зайвої жорстокістю і навряд чи можуть навчити дитину хорошому, доброму, вічному. Диски з ними краще ненав'язливо прибрати подалі.
5
Відвідуйте з дитиною музеї, театри, ходите в оперу. Не слід робити це в обов'язковому порядку і строго два рази на тиждень як за розкладом. Навпаки, перетворюйте кожен похід в свято для малюка. Купуйте дитині брошуру про подання, після вистави почастуєте його солодощами. Тоді у дитини з дитинства сформується позитивне ставлення до подібних місцях, яке навряд чи коли-небудь покине його.