Як зменшити швидкість гри. будинок 3 зменшення швидкості гри.

Багато геймери, незважаючи на величезну кількість сучасних комп'ютерних ігор, хочуть пригадати улюблені старі квести, аркади і стратегії, і знову отримати задоволення від давно випущеної ігри . Однак найчастіше стара гра, запущена на новому комп'ютері, працює некоректно - сучасні комп'ютери та їх комплектуючі настільки потужні, що гра просто не встигає працювати з нормальною швидкістю. Через велику потужності процесора гра починає прискорюватися, і від цього грати в неї стає неможливо. Проте, геймери можуть використовувати корисну утиліту CPUKiller, що дозволяє на час запуску ігри відключити одне ядро процесора і зменшити його частоту.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть CPUKiller, а потім запустіть програму. Установка не забере у вас багато часу - вона включає в себе всього кілька кроків, доступних будь-якому початківцю. Запустивши CPUKiller, ви побачите вікно з діаграмою роботи процесора в реальному часі.
2
В налаштуваннях можна нічого не міняти - просто посуньте повзунок частоти процесора вправо до потрібного рівня частоти і натисніть Старт. Швидкість роботи процесора сповільниться, і після цього ви можете спробувати знову запустити гру.
3
Чи не відключаючи програму, яка впливає на роботу процесора, запустіть гру, увійдіть останнім збереження і спостерігайте, чи змінилася швидкість ігри . Якщо швидкість повернулася в нормальний режим, і ви можете грати в своє задоволення, як раніше - значить, програма працює, і ви встановили правильне значення потужності процесора.
4
Закінчивши гру, вийдіть з неї, а потім відкрийте з трея CPUKiller і натисніть Стоп. Споконвічна потужність процесора відновиться, і ви зможете далі працювати на комп'ютері.
5
Наступного разу при запуску ігри все, що вам потрібно - це запустити утиліту, знову поставити потрібне значення швидкості процесора і натиснути Старт. Програма нешкідлива для вашої системи, і тому є зручним і простим способом сповільнити роботу процесора для старих ігор.