Як поздоровляти з Великоднем.

Великдень - головна подія року для православних християн. В цей день віруючі люди радіють воскресінню Ісуса Христа і позбавленню через нього всього людства від смерті і дарування надії на вічне життя. Це велике свято має свої звичаї і традиції.
Інструкція
1
В суботу ввечері відправляйтеся на святкове богослужіння. Священнослужителі облачаються у весь ясновельможний сан. Перед самою північчю урочистий благовіст сповіщає про наближення хвилини Воскресіння Христового. Під радісний дзвін парафіяни на чолі зі священнослужителями скоюють хресний хід навколо храму. Примітно, що богослужіння за багато століть не сильно змінилося, а присутніх у храмі незмінно наповнює радісне, легке і захоплене почуття. Святкова служба триває до самого ранку, в кінці якої всі віруючі починають вітати один одного, вимовляючи: «Христос воскресе!» І відповідаючи: «Воістину воскрес!».
2
Після повернення додому влаштуйте пасхальний бенкет. Частування для цього свята готують особливе. Заздалегідь пофарбуйте курячі яйця, зварені круто, спечіть паски і приготуйте пасху. За традицією пасок печуть велика кількість, щоб їх вистачило для частування всіх гостей. В Кулічное тісто кладуть багато яєць, вершкового масла і цукру. Всі ці інгредієнти дозволяють отримати дуже здобне тісто, а готові паски довго не черствіють. Великдень готують з сиру і сухофруктів. Якщо ви не блищите кулінарними талантами, купите все необхідне в магазині або замовте в ресторані.
3
Традиційний колір пасхальних яєць - червоний. Яйця, пофарбовані в один колір, називаються крашанками. Писанки - це яйця, розфарбовані від руки різними візерунками. Яйця можна пофарбувати в відварі цибулиння. Чи не хочете возитися з лушпинням? Тоді купите спеціальні наклейки або фарби для крашанок. На святковому столі крім спеціальних страв допускається достаток м'ясних і рибних продуктів.
4
Якщо ви не дотримувалися Великого посту, то бажано хоча б за тиждень перед Великоднем обмежити себе в їжі і частіше молитися. Після домашньої розговіння сходіть в гості до рідних і друзів, привітайте їх зі світлим святом Пасхи. Віднесіть їм у подарунок паску і кілька розписних яєць. Це день радості і щастя, постарайтеся не лаятися і зберегти в душі відчуття цього світлого свята.