Як позбутися від білих точок на обличчі. Білі точки на шкірі.

Білі точки на обличчі, так само, як і чорні, утворюються в результаті підвищеної активності сальних залоз. Білі точки утворюють невелике піднесення на шкірі, зверху закриті епітеліальної тканиною (шкірою). Видавити їх досить складно. Нерідко білі точки плутають з молюсками, видаляти які можна тільки у косметолога. Якщо ви зважилися самостійно позбавитися від них, пам'ятайте, що після цього можуть виникнути серйозніші проблеми зі шкірою, такі як рубці, шрами і утворення нових вогнищ появи білих точок.
Інструкція
1
Вмийтеся звичним для вас засобом.
2
Протріть шкіру спиртсодержащим лосьйоном. Можна розвести медичний спирт в пропорції 3 частини води і 2 частини спирту.
3
Закип'ятіть воду і додайте одну чайну ложку соди. Сода пом'якшує шкіру.
4
Потримайте обличчя над парою протягом 5-10 хвилин. Це час потрібно щоб розпарити шкіру.
5
Спробуйте видавити білі точки. Можливі больові відчуття.
6
Після процедури обробіть шкіру знову спиртом. Це потрібно зробити навіть в тому випадку, якщо ваші спроби видавити не увінчалися успіхом.
7
Щоб уникнути утворення білих точок, вмивайтеся два рази на день засобами для глибокого очищення шкіри. Потім протирайте обличчя тоніком.
8
В цілях очищення шкіри і зменшення розмірів білих точок використовуйте скраб три рази на тиждень і робіть маску з блакитної глини.
9
Якщо вам не дають спокою білі точки, і вони при цьому збільшуються в розмірах, то це привід звернутися до дерматолога. Можливо, що це молюски, які видаляються за допомогою хірургічного втручання. Зазвичай їх проколюють спеціальною голкою, після чого видаляють вміст капсули. Робити це в домашніх умовах не можна.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jw_on5yRWR0