Як водієві захистити себе.

Дорога - це місце підвищеної небезпеки. Люди, які проводять за кермом більшу частину часу, часто піддаються сильному стресу, а іноді і нападам, як психологічним, так і фізичним з боку інших учасників руху або співробітників ДІБДР. Щоб упевнено почуватися в дорозі, водієві потрібно заздалегідь занепокоїтися про свою правову та фізичного захисту.
Вам знадобиться
  • - засіб самооборони;
  • - книжка з правилами дорожнього руху;
  • - необхідні документи;
  • - встановлений відеореєстратор.
Інструкція
1
Перевіряйте стан автомобіля кожен раз перед відправкою в дорогу. Справа в тому, що при нападі злочинців на ваш автомобіль, кращий засіб протистояння - втеча, до якого ваша машина повинна бути повністю готова. Тиск у шинах не повинен перевищувати допустимих норм, але краще, якщо буде знаходитися на межі. Гальмівна система, як і система запалювання, повинні функціонувати бездоганно. Автомобіль завжди повинен бути готовий до несподіваних і різким маневрам.
2
Подбайте про засіб захисту. Краща зброя самооборони - травматичний пістолет. Але на нього необхідний дозвіл і його покупка обійдеться в круглу суму (від 8 000р. До 30 000р.). Крім того, травматичною зброєю треба вміти користуватися, адже великий ризик покалічити або навіть убити супротивника, що виходить за рамки закону про самооборону, і водієві буде загрожувати кримінальне покарання.
3
Найдоступніша і ефективний засіб захисту для водіїв - пристрій аерозольного розпилення «УДАР». Його можна знайти в більшості магазинів зброї, або замовити в інтернеті. Дозвіл на носіння «УДАРУ» не потрібно, єдине обмеження - вік від 18 років, але для всіх водіїв це не перешкода. Зарядів «УДАРУ» вистачить на повністю набиту машину з нападниками (5 балонів з газом). Він не завдає тяжкої шкоди здоров'ю і довів свою ефективність.
4
Не зупиняйтеся близько від стоїть попереду автомобіля. Завжди залишайте місце для здійснення різкого маневру, якщо почнеться напад. У разі повного блокування вашого автомобіля іншими машинами, негайно залишіть салон - це дозволить піти від попадання куль.
5
Завжди майте при собі потрібні документи і книжку з правилами дорожнього руху, щоб у разі свавілля співробітників ГИБДД не дати себе в образу і підкріпити свої претензії цитатами з ПДР. Встановіть відеореєстратор в салон, щоб розмови і дії поліцейських були зафіксовані. Також при виникненні спірної аварійної ситуації відеореєстратор може допомогти вирішити розбіжності.
Зверніть увагу
Багато водіїв возять під сидінням біту або монтировку, як засіб самооборони. Звичайно, зброя ефективне, але застосовувати його незаконно. Та й наслідки застосування бейсбольної біти в якості зброї можуть виявитися плачевними для всіх сторін конфлікту.
Корисна порада
Ведіть себе на дорозі належно. Чи не подрезайте інших учасників руху, не грубо нікому. Проявляйте повагу до інших водіїв, і вони будуть проявляти його до вас.
У весняний, літній та осінній період дія ультрафіолетових променів на очі посилюється. Численні дослідження показують, що тривалий вплив таких променів на очі можуть призвести до пошкоджень очної поверхні і порушень в його внутрішній структурі. Саме тому, кожній людині необхідно піклуватися про те, щоб уберегти очі від шкідливих впливів УФ променів.
Інструкція
1
На сонце завжди носите спеціальні окуляри, які захищають очі від сонця, з додатковою УФ захистом. Такі окуляри краще купувати в спеціалізованому магазині, а не на ринку, так як тільки якісний виріб здатне надійно захистити очі . Куплені на ринку окуляри, звичайно, обійдуться набагато дешевше, але, швидше за все, принесуть більше шкоди, ніж користі.
2
У літній час додатковим захистом від шкідливих променів відмінно послужить крислатий капелюх або кепка з козирком. Носіть ці предмети одягу в сильний пригрів, вони не тільки захистять голову від перегрівання, а й здатні зменшити вплив УФ променів на ваші очі . Не забувайте про те, що діти особливо потребують річному головному уборі - хлопчикам придбайте кепку з довгим козирком, а дівчинці красиву панаму з широкими краями або капелюшок.
3
Ультрафіолетове випромінювання відбивається від трави, тротуару, піску, води і снігу. Тому якщо навіть ви носите спеціальні окуляри, УФ промені можуть потрапляти на очі з боку без стекол. Тому, якщо ви бажаєте більш надійно захистити очі , носіть контактні лінзи, що мають захист від проникнення ультрафіолетових променів. Такі лінзи продаються в оптиці, на сьогоднішній день існує досить багато виробників цієї якісної продукції.
4
Купіть собі дві пари окулярів, нехай одні будуть для літнього періоду, а інші для зими. Взимку краще вибирати окуляри зі світлими скельцями, для літа відмінно підійдуть темні скла.
5
Якщо ви плануєте вирушити на відпочинок в гори чи на море, то придбайте багатофункціональні окуляри. Лінзи таких оптичних виробів відмінно захистять очі від ультрафіолету, незалежно від того, якою буде погода. Лінзи окулярів можуть бути абсолютно будь-якого кольору, проте їх поверхня повинна бути дзеркальною.
6
Для водіїв ідеальним варіантом можуть стати окуляри з лінзами «драйверами». Вони мають відмінну ступінь захисту. Крім того, вони здатні відобразити світло від фар зустрічного автомобіля.