Як витягти музику.

Якщо під час перегляду вам сподобалася музика з якогось відеоролика, але назва пісні ви, на жаль, не знаєте. Не турбуйтеся! Цю пісню можна витягти прямо з цього відеоролика, і не потрібно буде бігати по форумам, щоб дізнатися, хто ж її виконує. Причому, витягти музику з YouTube дуже просто, вам навіть не доведеться встановлювати ніяких додаткових програм. Вам всього лише потрібно буде скористатися онлайн сервером, за допомогою якого можна буде конвертувати YouTube відео в формат MP3. Працюють ці сервіси дуже просто. Ми з вами розглянемо, як витягти музику на ListenToYouTube. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку онлайн конвертера ListenToYouTube. Далі у вас відкриється спеціальне віконечко. В форму, що відкрилася вам потрібно буде ввести повну адресу відео на YouTube.
2
Не забудьте, саме на цьому етапі можна буде вибрати якість кінцевого аудіофайлу. Зазвичай за умовчанням в цій програмі вибрано «Standart Quality». Але ви можете зробити так, щоб це якість була краще. Для цього виберіть "High Quality».
3
При такому виборі будьте готові до того, що конвертація займе трохи більше часу, і отриманий файл буде більше звичайного. Але, якість того варта! Після того, як перевірите, чи все ви вказали, підтвердіть конвертацію, натиснувши клавішу «Go».
4
Чекайте поки сервіс отконвертірует ваш файл. Після того, як кількість відсотків дійде до 100, вам буде запропоновано перейти по посиланню Download MP3. Перейдіть по посиланню, якшо її мишкою.
5
Після всього зробленого перед вами має відкритися невелика форма, з її допомогою можна буде зробити следующее.- Ви можете клікнути по напису Preview your MP3, тоді відкриється онлайн програвач, за допомогою якого ви зможете прослухати отриманий МР3 файл.- Під написом Link To this Page знаходиться посилання, якщо ви відправите її друзям, то вони теж зможуть прослухати і скачати створений вами файл.- Вам же, щоб скачати отриманий МР3 файл на свій комп'ютер, слід натиснути Download MP3.Все! Аудіофайл успішно завантажений на ваш комп'ютер.
6
Інші конвертери відео YouTube в формат MP3 влаштовані так само, як і цей, є лише невеликі нюанси. Ви можете скористатися наступними онлайн - конверторами: VidTomp3.com, Video2mp3.net/ru, ru.BenderConverter.com. До того ж, останні 2 моделі русифіковані, що спростить вам задачу. Удачи!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=df2YSfWhs3k
На сьогоднішній день існує безліч сайтів, що використовують різні музичні файли, можливість завантаження яких або заблокована, або її взагалі не існує. Однак це не означає, що вподобану композицію вам ніколи не скачати. Для цієї мети було створено величезну різноманітність програм і способів, що дозволяють завантажувати будь мультимедійний файл з будь-якого джерела.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб завантаження музики - скористатися програмою VKMusic 4. Для початку скачайте цю програму і встановіть її. Установка займе не більше хвилини. Після цього введіть пароль і логін, використовуваний в соціальній мережі «Вконтакте». Не варто лякатися вводити настільки конфіденційну інформацію, так як ці дані нікуди не відправляються. Для того щоб скачати музичну композицію (а також можливе завантаження і відеороликів), скопіюйте адресу сторінки даного мультимедійного об'єкта, і вставте посилання в спеціальне поле програми. Після цього приступайте безпосередньо до скачування.
2
Наступний спосіб також не відрізняється особливою складністю. Зайдіть на ту сторінку, де у вас розташовані вибрані музичні композиції. У рядок, де розташований адресу сторінки, вставте наступні текстові дані: javascript: functionplayAudioNew (a) {varurl = document.getElementById ('audio_info' + a) .value.split (',') [0]; window.open (url, 'Download'); } (Вставте ці символи, попередньо очистивши адресний рядок). Після цього натисніть кнопку Enter, тим самим запускаючи процес завантаження. Потім виберіть необхідний музичний файл, після чого з'явиться можливість скачати його або відкрити. Збережіть музичну композицію, попередньо вказавши шлях.
3
Отримувати музичні файли з сайтів. Для цього не призначених, також можна за допомогою ще однієї перевіреної програми VKLife 1.9.1. Для початку скачайте цю програму за посиланням http://www.vklife.ru/, потім встановіть її. Програма дозволяє скачувати різні мультимедійні об'єкти: музичні композиції, а також і відеоролики. Використовуйте її в тому випадку, якщо скачувати вам доводиться з багатьох джерел, так як дана програма підтримує роботу з великою кількістю сайтів, незважаючи на назву і гадану приналежність до «Вконтакте». Однак в утиліті присутня також і інтеграція вищеназваної соціальної мережі. Це виражається в прослуховуванні музики і коментуванні стін.