Як можна назвати кролика. Як назвати кролика дівчинку.

Якщо ви стали господарем декоративного кролика , однією з перших задач, яку вам належить вирішити - вибрати ім'я для вашого вихованця. Підійти до справи необхідно з усією відповідальністю, намагаючись підібрати для звірка ім'я, що відображає його індивідуальність і яке приносить йому і вам відмінний настрій.
Інструкція
1
Багато господарів кроликів воліють давати своїм вихованцям короткі і милі імена. Так кролика -девочка можна назвати Бонні, Мася, Муся, Зая, Мотя, Еля, Тепа, Фрося. Кролику-хлопчикові підійде ім'я Бузя, Малюк, Лапусик, Кузя, Капітоша, Пупсик, Пуф або Масик. Ці ласкаві клички добре охарактеризує нешкідливу сутність довговухого улюбленця.
2
Дуже часто кролик отримує прізвисько, засноване на його індивідуальних особливостях або зовнішніх рисах. Кролик-хлопчик може стати Пушком, Чернишем, абрикоси, Сніжком, Вухань, Кроша, Обжорка, Зубастик, а дівчинка - Сонею, Сніжаною, Мілою, пушинки, Ласкою, прівередой або Дюймовочкою.
3
Якщо ви любите смішні клички, назвіть свого звірка Бубликом, Бузяков, сопілці, Хот-догом, снікерси або Плейбоя. Дебела дівчинка-кролик може стати сардельки, Пампушка, Плюшко, а та, що любить побешкетувати - Дюдюка, Зюзей або Врединка.
4
Багато господарів наділяють своїх вихованців людськими іменами, бажаючи підкреслити, що ті є повноправними членами їх родини. Можна назвати дівчинку Машею, Асею, Глашей, Лізою, Ташей, а хлопчика - Сеней, Темою, Юріком, Мазаєв, Стёпкой, Кешей, Тошею або Філіпом.
5
Можна подарувати своєму вихованцеві короткий іноземне ім'я, наприклад, Дік, Річчі, Джек, Кріс, Стен, Люк, Стів, Пітер. Кролика-дівчинку назвіть Дорою, Амелі, Грейс, Белою, Джессі або Кларою.
6
Якщо ви хочете дати кролику більш величне і рідкісне ім'я, можна підшукати прекрасні зразки в підручнику з історії або в вашому улюбленому романі. Вибравши для улюбленця горде прізвисько Принца, Гладіатора, Людовика або Робін Гуда, ви будете впевнені в тому, що ваші друзі точно не забудуть, як його звуть. Не менш пафосне ім'я можна підібрати і для дівчинки. Матильда, Изабелл, Мадонна, Вікторія, Ізольда - ось лише невеликий список прекрасних імен для пухнастою красуні.
Мати пухнастого милого зайця у себе вдома - цілком зрозуміле бажання. І якщо людині не хочеться обмежувати себе плюшевими улюбленцями, то варто подумати і про те, щоб завести живу тваринку. На жаль, в неволі справжній заєць з лісу навряд чи приживеться, а ось декоративний кролик - цілком. Але кролику, як і будь-якому іншому вихованцеві, насамперед, необхідно підібрати відповідне ім'я.
Інструкція
1
Подивіться уважно на придбаного крольчонка. Подумайте, яким ім'ям б вам хотілося його зараз назвати. Часто кличка для тварини приходить в голову спонтанно - варто довіритися цьому першому враженню, якщо воно у вас, звичайно, з'явилося.
2
Уважно подивіться на свого вихованця. Може бути, у нього є які-небудь відмітні особливості, впадають в очі, начебто цяток, незвичайного забарвлення, незвичайної форми вух або носа, кольору очей. Часто такі дрібниці наштовхують на думку про те, як назвати звірка. Приводом для вибору клички може послужити і колір тварини. Наприклад, чорного кролика цілком логічно буде назвати Чернишем, а рудого - Рижиков.
3
Поспостерігайте за характером і звичками кролика - це теж може допомогти вам підібрати ім'я. Рухомого, активного звірка можна назвати пустуни, повільного - Тихонею. Можна подумати над самими різними варіантами подібних кличок.
4
Існує безліч відомих мультиплікаційних героїв-кроликів, які були кроликами. Можна назвати свого кролика в їх честь. Наприклад, буде у вас жити Багз Банні або Роджер або Шалтай. Ну чим не варіанти для клички вашого кролика?
5
Якщо вам хочеться дати кролику людське ім'я, то просто підберіть найбільш для вас симпатичне. Можливо, вам захочеться назвати кролика в честь свого улюбленого актора, співака, спортсмена або навіть кращого друга. Деякі називають своїх вихованців навіть на честь улюблених футбольних команд, так що і тут існує величезний простір для польоту фантазії.
6
Відвідайте спеціалізовані сайти і форуми, на яких спілкуються господарі кроликів. Напевно там ви знайдете спеціальну тему, присвячену кличкам. Там ви зможете ознайомитися зі списками вже існуючих кличок або попросити про допомогу з вибором імені для вашого вихованця.
Корисна порада
Намагайтеся підібрати для кролика не надто довге і складне ім'я, а згодом постарайтеся його не перекручувати і не перекручувати - так тварина звикне до своєї прізвисько і можливо, навчиться на неї відгукуватися.