Як налаштувати відеокарту на максимум.

Більшість відеокарт спочатку не працюють на межі потужності. Це обумовлено тим, що виробники роблять акцент на стабільність пристрою, а не на його продуктивність. Крім того, під час розгону відеоадаптера існує ризик пошкодження цього обладнання.
Вам знадобиться
  • - Riva Tuner;
  • - драйвери для відеокарти.
Інструкція
1
Почніть з поновлення драйвера для вашої відеокарти. Відвідайте сайт розробника цього пристрою. Відкрийте розділ завантажень або скористайтеся рядком пошуку. Знайдіть відповідне програмне забезпечення, необхідне для стабільної роботи відеоадаптера.
2
Завантажте інсталяційні файли програми Riva Tuner. Виконайте установку цієї утиліти. Варто відзначити, що вона може бути несумісна з деякими моделями відеокарт фірми Radeon. Приступите до налаштування параметрів роботи відеоадаптера.
3
Клацніть правою кнопкою миші по робочому столу. Виберіть пункт ADM Engine Control Center або «Панель управління Nvidia». Відкрийте вкладку «Параметри 3D-додатків». Вимкніть всі доступні функції, розташовані в даному меню. Даний метод приведе до втрати якості зображення, але значно збільшить продуктивність відеокарти.
4
Відкрийте програму Riva Tuner і виберіть вкладку "Головна". Натисніть кнопку «Налаштувати» і перейдіть в меню «Параметри драйвера». Поставте галочку навпроти функції «Включити розгін на рівні драйвера». У розгорнулося вікні виберіть пункт «3D-режим».
5
Після відкриття нового меню змініть положення повзунків в пунктах «Частота пам'яті» і «Частота ядра». Підвищуйте частоти на 20-30 МГц, щоб не пошкодити відеоадаптер.
6
Для застосування змін натисніть кнопку «Зберегти». Переконайтеся в тому, що відеокарта працює без збоїв в заданому режимі. Активуйте функцію «Завантажувати настройки з Windows».
7
Натисніть кнопку «Застосувати» і вийдіть з утиліти Riva Tuner. Виконайте перезавантаження комп'ютера. Перевірте якість роботи відеокарти, запустивши підходяще 3D-додаток. Також уточнити продуктивність пристрою можна за допомогою програми 3D Marks.